Перші сім'ї, що отримали безоплатну відпустку в Буковелі, вже на відпочинку!


Перші сім'ї, що отримали незабутні відпустки у Карпатах за підсумками Акції «Країна Буковель» в Епіцентрі, уже відпочили, оздоровилися та діляться з нами своїми враженнями! Найперше, чому раді відпочивальники – неймовірні краєвиди Карпатських гір та відмінний сервіс готелю «Буковель». Багато хто із щасливців у Карпатах вперше, але тепер вже точно не востаннє. Курорт Буковель зачаровує на все життя і змушує повертатися до чарівної місцини знову і знову, як влітку, так і взимку.

Акція проводилась на території всіх Епіцентрів, а імена щасливчиків, що поїдуть з родиною у відпустки, були визначені 2 липня 2016 року.

 

«Коли ми зайшли в Епіцентр якось у середині червня, я мала на меті купити лише деякі товари для консервації. Але мій син почав вередувати і вимагав купити йому конструктор Lego. Тож ми відвідали ще й відділ «Епік». Після покупки конструктора наш чек був вже більшим за 750 грн., і я вирішила заради жарту заповнити купон та взяти участь в Акції «Країна Буковель». Так само, лише заради жарту, я прийшла на визначення переможців в Епіцентр 2 липня. Проте, коли отримала відпустку у дарунок, вже не вважала акцію жартом! Дуже-дуже вдячні Епіцентру за здійснені мрії! Адже наша сім'я і не сподівалася поїхати у відпустку цього літа!»

Радіє Тетяна, що відпочиває в Буковелі по одній із 100 путівок.

«Ми думали про відпочинок у Буковелі ще з весни. Проте, друзі відмовили нас від цього задуму, аргументуючи це не дуже хорошими дорогами для проїзду на Західній Україні. А потім ми отримали в дарунок відпутку у Країну Буковель за покупки в Епіцентрі! Нашому здивуванню і радості не було меж. Дороги, до речі, виявились на диво рівними та якісними, жодних проблем із трансфером не було. Це важливо, адже я зараз вагітна, і комфорт поїздки має для мене велике значення. Емоції від відпустки у нас лише позитивні! Гори неймовірної краси, чисте повітря та блакитне «карпатське море». Їжа була настільки смачною, що ми набрали кілька зайвих кілограмів! Будиночки готелю виявились затишними та колоритними. Епіцентр пішов нам назустріч і підлаштував дати відпустки так, щоб нашій сім'ї було максимально зручно. Через рік я знову хочу приїхати у Карпати, до Буковелі!»

Поділилась своїми враженнями від відпустки Анна, що відпочиває в Буковелі з сім'єю.

У національній мережі ТЦ «Епіцентр К» постійно проводяться найрізноманітніші акції та заходи із цінними дарунками та сюрпризами для покупців. Епіцентр – це завжди відмінний сервіс, неймовірний асортимент якісних товарів, кращі ціни і чудові дарунки.
  

 

 


19.07.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»