Шлях до квартири починався з ремонту кімнати!

Львів’янин Богдан Кавецький разом з донечкою, цьогорічною випускницею школи, вирішили оновити її кімнату, зробивши косметичний ремонт. Коли справа дійшла до вибору люстри, не вагаючись, обрали Епіцентр, як магазин, де продається все. Купили ексклюзивну австрійську люстру за гарною акційною ціною. А при розрахунку касир запропонувала їм заповнити купон учасника акції «Даруємо 4 квартири».

"Маєте хвилинку – заповніть купон учасника, спробуйте своє щастя", – сказала касир, і як в воду дивилася. Бо вже наступного розіграшу до пана Богдана зателефонували і повідомили про перемогу!

Фото: Богдан Кавецький з родиною

Вірив і не вірив водночас! Тепер всім людям рекомендую купувати в Епіцентрі, брати участь в акціях та розіграшах і вірити у свою щасливу зірку!

ділиться своїми емоціями переможець зі Львова.

 

Тож чотири квартири від житлової програми Європейка знайшли своїх щасливих власників – жителів Дніпра, Хмельницького, Хмельницької області та Львова. Купуючи в Епіцентрі товари для будівництва, ремонту, відпочинку та облаштування житла, вони ще й виграли сучасні квартири у затишному передмісті столиці.

 

Мрії стають реальністю, якщо вірити і йти до своєї мети. Разом з Епіцентром!


04.07.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»