Як Епіцентр робить щасливими українські родини

Вірити в дива з відкритим серцем, йти до здійснення своїх мрій, брати участь в акціях і обов’язково вигравати – саме цього бажають переможці розіграшів квартир від Епіцентру всім українцям, а особливо тим, хто здійснює покупки у найбільшій мережі торговельних центрів «Епіцентр».

 

Протягом 3-х останніх років 20 українських родин стали переможцями акцій від нашої мережі, головним дарунком яких стала нерухомість: квартири в Києві, Львові, Одесі, дачні заміські будиночки. Якщо цьогорічні переможці лише оговтуються від несподіваних, але бажаних виграшів, то переможці минулих років вже втілюють свої плани у життя. Як омріяний мільйонами людей дарунок змінив життя щасливих родин протягом цих років? По-різному.

Олена Шершун з Кривого Рогу навіть через 2 роки ще не може повірити у свою щасливу зірку. В Епіцентрі купувала матеріали для підлоги. Довго вмовляла чоловіка заповнити анкету для участі в акції. Не вмовила, але сама повернулася в магазин та заповнила. І виграла квартиру в Одесі.

 

За цей час ми зробили в квартирі ремонт, придбали меблі, облаштували нове житло за сучасними тенденціями. Зараз там живуть наші друзі. Ми часто приїжджаємо, відпочиваємо разом і чекаємо, коли діти стануть дорослими і поїдуть жити до Одеси. Я вдячна мережі «Епіцентр» за те, що допомагає людям здійснювати нереальні мрії! А мій чоловік змінив свої погляди на подібні акції і тепер цікавиться ними набагато активніше,

ділиться враженнями Олена Шершун.

 

До завершення підходять ремонтні роботи ще в одного переможця – власниці квартири в Одесі – Вікторії Когутич. Родина живе в Ужгороді, але господар сім’ї родом з Одеси. Чоловік завжди говорив: буде квартира – будемо жити біля моря. Його слова стали реальністю: Вікторія купила плитку у ванну кімнату і виграла квартиру!

По-тихеньку робимо ремонт і мріємо про найшвидший переїзд. Особливо чоловік, який звідси родом. Південна Пальміра нас чекає! І вже дуже скоро ми станемо жителями цього прекрасного міста. Усім раджу випробовувати свою долю, брати участь в акціях від Епіцентру і обов’язкова фортуна усміхнеться вам!

каже Вікторія Когутич

 

А ось переможець акції – власник квартири у Львові Петро Палівода – вирішив дітям на весілля зробити подарунок, обмінявши львівську квартиру на житло у столиці. Тепер молода сім’я має своє окреме житло в Києві.

Купила нашу квартиру у Львові теж молода сім’я, адже місце хороше і планування квартири дуже гарне. А тому я щиро вдячний за такі акції, які роблять наших дітей щасливими. Бо ж на цю квартиру молодій родині потрібно було б заощаджувати чи не півжиття. Щиро бажаю усім, хто вірить – удачі!

ділиться своїми емоціями переможець.

 

Компанія «Епіцентр К» не втомлюється приносити радість українським родинам. Приходьте у наші торгові центри, здійснюйте потрібні покупки та беріть участь в нових акціях, які можуть зробити і вас ще щасливішими!


07.07.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»