Безоплатний сімейний відпочинок у Буковелі: сезон у розпалі!

100 українських сімей, що отримали казкові відпустки у Карпатах за підсумками Акції «Країна Буковель» в Епіцентрі, відпочиваль та діляться своїми враженнями. На разі, у Карпатах побувало вже більше половини щасливчиків. Серпень радує відпочивальників сонячною, теплою погодою, а готель «Буковель» – відмінним сервісом. Нагадуємо, що акція проводилась на території всіх Епіцентрів, а імена щасливчиків були визначені 2 липня 2016 року. Це перша такого роду масштабна акція, що проводилась у мережі.
 

«Вчора тільки повернулись з курорту Буковель, враження чудові! 
Все сталося просто неймовірно та несподівано: робили ремонт у своїй квартирі в новобудові. Сильно хвилювалися, оскільки розпочинали з «голих стін». Я ніколи не стикалась з подібними справами раніше, але майстер-ремонтник трохи заспокоїв та порадив купувати всі матеріали в Епіцентрі тому, що там вражаючий асортимент різноманітних матеріалів (шпаклівок, сипучих сумішей, фарб, цементу тощо) і загалом всього, що потрібно для дому (навіть меблів!).
Вкінці зібрала свої чеки і зареєструвала їх на розіграш путівки до Буковелі. І мені посміхнулася удача! Після отримання сертифікату ще були деякі сумніви, не вірилось, що і справді поїдемо. Але, прибувши з сім'єю до Карпат, ми були зачаровані красою природи та досить непоганою інфраструктурою. Провели в Країні Буковель гарний тиждень! Дякую Епіцентру за «маленький» бонус до ремонту!»

поділилася враженнями від відпустки у Буковелі Олеся.


У національній мережі ТЦ «Епіцентр» постійно проводяться найрізноманітніші акції та заходи із цінними дарунками та сюрпризами для покупців. Епіцентр – це завжди відмінний сервіс, неймовірний асортимент якісних товарів, кращі ціни і чудові дарунки.
 

 

 

 


03.08.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»