Садовий Бум в Епіцентрі у розпалі!

У квітні цього року мережа ТЦ «Епіцентр» запропонувала своїм покупцям колосальний асортимент товарів для саду, дачі та городу – на понад 1 млд гривень! 

 

 

В Садових Центрах  мережі ТЦ проходить справжній садовий бум, де представлено десятки тисяч найменувань товарів  для саду, городу та відпочинку, аксесуари для садового мистецтва. Під одним дахом  зібрано вражаючу кількість різновидів рослин, засобів догляду за ними та декорування. З максимальним комфортом кожен покупець може обрати найсучаснішу садову техніку, обладнання для поливу і зрошення, рослини та насіння, садовий декор. Особливою популярністю серед покупців користуються рослини та добрива, а це понад 50 тис. найменувань товарів, насіння та кімнатні рослини, асортиментний ряд – понад 30 тис. товарів, кемпінг, садово-парковий декор, ґрунтосуміші, засоби для догляду за рослинами. На увагу відвідувачів заслуговує широкий вибір садових меблів зі штучного та натурального ротангу, ковані, плетені та дерев’яні меблі, які створять особливий комфорт, зручність та затишок у саду чи на дачі.  Загалом, асортимент відділу «Сад. Город» становить понад 100 тис. найменувань товарів, з яких більшість – з акційними пропозиціями у квітні. Кваліфіковані консультанти завжди допоможуть правильно підібрати ґрунтосуміші, горщики, добрива, різноманітні елементи декору та засоби захисту рослин. Для відвідувачів надаються додаткові послуги – пересадка рослин, створення вишуканих подарункових декоративно-квіткових композицій під замовлення. Також в рамках рекламної кампанії в мережі діє газета «Атака ціногризів» з найпривабливішими ціновими пропозиціями садово-городнього асортименту: від -20% і навіть до -60% економії.  Крім вдалих покупок на відвідувачів Епіцентру чекає визначення щасливого власника головного призу акції «Садовий Бум» – автомобіля, яке відбудеться 30 квітня. Запрошуємо усіх у Садові Центри Епіцентру, щоб поринути у світ справжнього садового мистецтва, провести вихідні серед прекрасних рослин, надихнутися ідеями для створення свого зеленого саду та отримати справжнє задоволення від краси!

 

 

Для довідки: У Garden-центрах мережі «Епіцентр» ви зможете придбати товари таких категорій: техніка та полив, газонокосарки, культиватори, кущорізи-мотокоси, пилки ланцюгові, снігоприбиральні машини, тримери, обладнання для поливу та зрошення, рослини, добрива, вуличні рослини, ґрунтосуміші,  засоби догляду за рослинами, кімнатні рослини, насіння, плодові рослини, аксесуари для рослин та декоративні вироби, декор для саду та інтер’єру, підпори, арки та аксесуари для рослин, підставки для квітів, садові меблі, кемпінг, садово-парковий декор.

 


16.04.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»