Епіцентр вступив в Асоціацію ритейлерів України

Один з найбільших ритейлерів України, компанія «Епіцентр К», приєдналася до профільного об'єднання провідних гравців українського ринку роздрібної торгівлі – Асоціації ритейлерів України (Ukrainian Retail Association). 

 

Члени РАУ – це понад 100 провідних національних брендів сфери ритейлу та девелопменту. Щороку бізнес-заходи Асоціації відвідують понад 3 500 представників торгових марок і девелоперів. Головне завдання РАУ – об’єднання зусиль компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення і розвитку цивілізованого ринку ритейлу України.

29 та 30 березня 2018 року в столичному НСК «Олімпійський» відбулась найбільша в Україні спеціалізована міжнародна виставка індустрії ритейлу і девелопменту – RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018.

У ній взяли участь представники компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвестори, співробітники брокерських і консалтингових фірм, компаній сегмента b2b.

В ході ділової конференції «Нові концепти для активних продажів» Володимир Гончаров, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К», презентував новий концепт ТЦ – центру дизайну та інновацій «Епіцентр» на Петрівці.  Незвичний формат, величезний асортимент товарів, нові магазини, шоу-руми, готові інтер’єрні рішення – все це вразило учасників виставки. Представники бізнесу відзначили новий торговий центр «Епіцентр» як яскравий приклад європейського ритейлу.

Крім експо-зони, в рамках заходу проходили насичені ділові конференції, були презентовані кейси від успішних українських і міжнародних ритейл-компаній, обговорювалися актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

Фото: Виступ Володимира Гончарова, заступника гендиректора ТОВ «Епіцентр К»

 


03.04.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»