Працівники Епіцентру стали донорами крові заради життя інших людей

Щоб врятувати життя військовослужбовців, хворих, що лікуються в онкологічних, гематологічних, опікових, реанімаційних відділеннях лікувальних закладів Києва, Київський міський центр крові звернувся до компанії «Епіцентр К» з проханням провести акцію безоплатної здачі крові співробітниками компанії.

Колектив Епіцентру долучився до благодійної акції – 155 співробітників центрального офісу та 4 торговельних центрів Києва стали донорами і здали свою кров заради життя інших людей. Попередньо бригада медиків провели медичний огляд і визначили групи крові, а також рівень гемоглобіну добровольців.

 


Перед здачею крові донорів напували теплим чаєм із солодощами, що є обов'язковим для цієї процедури. В результаті кожен охочий зміг здати близько 450 мл крові. Всього зібрано 71 л біоматеріалу, який поповнить запаси Київського міського центру крові. 
 

«Високий рівень усвідомлення своєї участі та щире бажання рятувати життя людей викликає повагу. Тому ми вдячні всім, хто долучився. В 2017 році продовжимо розвивати корпоративний донорський рух і внутрішнє волонтерство загалом. Я переконаний, що такі кроки, які під силу бізнесу, сприяють зміцненню громадянського суспільства в Україні»,

підкреслив генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Михайлишин Петро Йосипович.

Слід відмітити, що Дні донора пройдуть і в інших торговельних центрах «Епіцентр» у столиці.
 


Для довідки:
 

Київський міський центр крові – підприємство державної власності, де знаходиться банк донорської крові. Тут допомагають військовослужбовцям; пацієнтам, які потрапили в аварію і отримали небезпечні травми, опіки; жінкам, яким робитимуть кесарів розтин; пацієнтам з інфекційним сепсисом; з діагнозами: гемофілія, лейкемія; людям, які потребують пересадки кісткового мозку.


02.03.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»