У мережі торговельних центрів «Епіцентр» триває перевірка умов дотримання пожежної безпеки

У зв’язку з трагічними подіями в м. Кемерово (Російська Федерація), керівництвом компанії ТОВ «Епіцентр К» прийнято рішення про проведення позапланового комісійного обстеження протипожежного стану всіх об’єктів Товариства щодо дотримання норм в сфері пожежної безпеки. В зв’язку з чим підписано спеціальне розпорядження, яке буде виконано обов’язково усіма співробітниками Товариства.

Мета обстеження – підняти загальний рівень та посилити контроль за станом пожежної безпеки на об’єктах ТОВ «Епіцентр К». Відповідно, в кожному торговельному центрі мережі створені спеціальні комісії. Наразі вони перевіряють стан роботи систем протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація, автоматичне пожежогасіння, оповіщення та управління евакуацією людей, протидимний захист), електрообладнання тощо; наявність доступу до шаф пожежних кран-комплектів, первинних засобів пожежогасіння; відповідність утримання території об’єктів вимогам пожежної безпеки, дотримання режиму складування, утримання евакуаційних шляхів та виходів; дотримання умов зберігання та експлуатації автотранспорту, насамперед того, що працює на пропані; організацію реалізації та зберігання побутових піротехнічних виробів та інших пожежонебезпечних матеріалів та наявність обов’язкової службової документації.

 

Проведено позапланові інструктажі в частині утримання шляхів евакуації та дій персоналу у випадку виникнення пожежі та спеціальні навчання.

По всій мережі будуть переглянуті і за необхідності оновлені «Плани евакуації людей на випадок пожежі». Дано вказівку розмістити плани на видних для громадян місцях, у тому числі при входах до будівель.

Як наголошують в ТОВ «Епіцентр К», безпека людей – головний пріоритет компанії.

 

«Жахлива трагедія в Кемерово змусила кожного з нас серйозно замислитись про власну безпеку та безпеку близьких. Компанією «Епіцентр К» регулярно проводяться перевірки дотримання норм пожежної безпеки. Втім, розуміючи стурбованість людей нами було прийнято рішення провести широкомасштабну позапланову перевірку в мережі задля виявлення й усунення можливих невідповідностей чинним нормам протипожежної безпеки»,

говорить генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин. 

31.03.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»