10 вересня, в День фізичної культури та спорту в Україні, одночасно в двох містах – Києві та Хмельницькому – відбулась наймасштабніша спортивна подія осені: забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016.

Другий рік поспіль ініціаторами та організаторами заходу виступають корпорація IIC-INTERSPORT International Corр і національна мережа торговельних центрів «Епіцентр».

Цього року, за підтримки Федерації Легкої атлетики та Міністерства молоді і спорту, на індивідуальні та командні дистанції у 2, 5 і 10 км, а також на студентську естафету і дитячий забіг вийшло понад 4,5 тисяч осіб.

«Мета одна: запалити серця, об’єднати людей зі  всіх куточків України у нелегкий для нас час і вселити віру в свої сили. Ми дуже щасливі, що молодь хоче займатися спортом. Ми будемо розширювати географію, це вже наша традиція, і змінювати її не потрібно», – заявила на церемонії відкриття Голова товариства «Епіцентр К» ГАЛИНА ГЕРЕГА.

Напередодні INTERSPORT UKRAINE RUN 2016 для учасників та всіх охочих протягом 5 тижнів досвідчені тренери проводили спеціальні безкоштовні підготовчі тренування у 5-ти українських містах – Києві, Хмельницькому, Львові, Вінниці та Кам`янці-Подільському.

В рамках забігу стартував Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км. Переможцями цього року стали Вікторія Погорєльська серед жінок і Лашин Дмитро, який виявився найшвидшим серед чоловіків. Після фінішу Дмитро закликав усіх своїм прикладом займатися спортом: «Я багаторазовий чемпіон України в забігу на 10 тисяч метрів. Я приїхав сюди вигравати, оскільки тренувався для цього».

На заході були присутні представники влади, почесні гості та відомі спортсмени. «Я дав старт цьому забігу, і для мене це велика честь, тому що це популяризує спорт в нашій країні», – після першого старту заявив срібний призер Олімпійських ігор в Ріо 2016 Жан Беленюк.

Всі переможці забігу INTERSPORT UKRAINE RUN 2016, окрім пам’ятних медалей та кубків, отримали грошові винагороди або сертифікати на придбання товарів у мережі ТЦ «Епіцентр». Загальний призовий фонд забігу, який заявили представники мережі «Епіцентр», становив понад 500 тис. гривень. Призовий фонд розділили між собою понад 300 перших фінішерів в Києві та Хмельницькому, на різних дистанціях та в різних категоріях.

Вперше в Україні під час забігу два міста – Київ та Хмельницький, – були з’єднані телемостом та синхронним стартом, а сама подія транслювалась у прямому ефірі на телеканалі «Хsport».

Подробиці та всі результати можна дізнатися на сайті – www.intersportrun.org.ua

 

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» – потужна компанія з українськими інвестиціями, один з найбільших платників податків у країні в категорії «рітейл».
На сьогодні компанія «Епіцентр К» – це мережа з 43 гіпермаркетів в Україні, в якій працевлаштовано близько 30 тисяч осіб та представлено понад 200 тисяч найменувань товарів. «Виробник-Епіцентр-Споживач» – ця формула успіху мережі ТЦ «Епiцентр», яка пропонує кращі ціни на ринку та забезпечує споживачів широким асортиментом товарів для будівництва, ремонту, облаштування та декору, побутової хімії, меблів, дитячих товарів, побутової техніки, товарів для спорту, відпочинку, саду та городу. Європейський рівень сервісу, додаткові послуги та професійні консультанти – за це споживачі з року в рік визнають Епіцентр кращою мережею.

Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу по шосе на 10 км.
Починалися ці змагання у 2004 році як легкоатлетичний пробіг «Зустріч друзів» у Слов’янську (Донецька обл.). Вже у 2006-му пробіг «Зустріч друзів» отримав статус Чемпіонату України з бігу по шосе. Отож, нинішній чемпіонат України – вже 11-й. Ці змагання аж до 2013 року включно проходили тільки у місті Слов’янську. У 2014-му та 2015-му вони відбулися у Львові й мали назву «Львівська десятка». У 2016-му чемпіонат України з бігу по шосе вперше приймав Київ. Минулий чемпіонат проходив у вересні у Львові. Тоді його виграли Юлія Ігнатова (Миколаївська обл.) – 34 хвилини 21 секунда та Сергій Лебідь (Київська обл.) – 28 хвилин 15 секунд.
Рекорди України з бігу по шосе на 10 км:
ЧОЛОВІКИ: 27 хв. 58 сек. – Сергій Лебідь, встановив 30 грудня 2007 року у французькому місті Уй.
ЖІНКИ: 31 хв. 14 сек. – Наталія Беркут, встановила 21 травня 2006 року у Манчестері (Велика Британія).
 

 

13.09.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»