З 01.10.2016 до 30.10.2016 (включно) в мережі ТЦ «Епіцентр» діяла акція «МЕБЛІ В ЕПІЦЕНТРІ». Відповідно до умов акції, кожен покупець, що придбав в Епіцентрі протягом зазначеного періоду будь-які товари на суму від 750-ти грн. (одним розрахунковим документом) і заповнив анкету на інфоцентрі, мав шанс отримати чудовий дарунок* — 1 із 49-ти ультрасучасних, стильних диванів! Ще один, 50-ий диван, знайшов свого власника завдяки рандому, проведеному у Фейсбуці на офіційній сторінці Епіцентру.
 


Визначення щасливчиків відбулося 30 жовтня 2016 року о 18:00 у кожному ТЦ «Епіцентр» на території всієї України. Претенденти на дарунки* обов'язково повинні були забезпечити свою присутність в Епіцентрі. Якщо власник щасливої анкети був відсутнім на місці, ведучий оголошував наступного претендента на дарунок*. Визначення власника дивану у соцмережі відбулось 31 жовтня.

*Під дарунком мається на увазі придбання сертифіката за 1 грн., на право отримання дивана.У національній мережі ТЦ «Епіцентр» постійно проводяться найрізноманітніші акції та заходи із цінними дарунками та сюрпризами для покупців. Епіцентр – це завжди відмінний сервіс, неймовірний асортимент якісних товарів, кращі ціни і чудові дарунки.

 


03.11.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»