У двох найбільших київських торговельних центрах національної мережі «Епіцентр» 8-9 жовтня 2016 року відбувся грандіозний меблевий фестиваль «Меблі Fest 2016». Захід проходив в режимі нон-стоп, з 9:00 до 22:00, протягом усього уікенду на Берковецькій, 6-В і Полярній, 20-Д.

«Меблі Fest 2016» став справжнім святом меблевої індустрії, яке висвітлило різноманітні аспекти меблевого ринку, ідеї і тренди, бестселери вітчизняних і зарубіжних виробників.

На виставці були представлені українські та італійські лідери меблевого ринку, такі як: Рода, Homax, Грейд, Енран, ЕМБАВУД, Екмі Меблі, Меркс, Gruppo Tomasella, Samoa, Aurora Sofa, українські предметні дизайнери, імпортери меблів, освітлювальної продукції і декору.

Основною метою «Меблі Fest 2016» було створити майданчик для комунікацій широкої аудиторії з професіоналами в галузі меблевої архітектури та дизайну. Під час заходу відбулися презентації та демонстрації близько 5000 моделей меблів, в т.ч. більше 100 новинок. Гості фестивалю мали можливість зануритися в креативний простір і насолодитися роботами молодих предметних дизайнерів, ознайомитися з новими стилями, фактурами і кольорами, розкрити секрети сервірування столу і придбати сучасні меблі за вигідними цінами.

Також для відвідувачів були організовані цікаві майстер-класи з інтер'єрних питань, професійні консультації по оформленню будинку в кращих сучасних традиціях. Під час заходу надавалися послуги архітекторів-дизайнерів зі створення дизайн-проектів для всіх охочих. Відвідувачі змогли відстежити процес створення меблів і аксесуарів, дізнатися про нові технології, матеріали і комплектуючі, підібрати всі складові майбутнього інтер'єру. Гостей «Меблі Fest 2016» також чекали приємні подарунки, бонуси, знижки та справжня насолода від атмосфери меблевого свята.

«На цьому фестивалі ми намагалися представити всі новинки від наших партнерів з Італії, Польщі, запросили італійських дизайнерів. Тут представлені всі їхні новинки і взагалі все краще, що сьогодні представлено на ринку меблів в світі », – заявив керівник департаменту «Меблі» ТОВ «Епіцентр К» Олександр Лук'янченко.

 

 

Фестивальна подія зібрала поціновувачів вишуканих меблів зі всієї України. Також, фестиваль відзначився присутністю зірок світового масштабу в сфері дизайну інтер'єру: в рамках конференції Italian Design Connection 2016 своїми напрацюваннями та ідеями поділилися італійські дизайнери-архітектори Марко Полетті і Роландо Комінеллі, власники меблевих фабрик Aurora і Zanini Mobili Джорджіо Граціозо і Ронні Дзаніні, представники асоціації меблевої індустрії Італії Роберто Міготто і Фабіано Сервенті.

«Співпраця з «Епіцентром» – це можливість розповісти українському споживачеві про італійські меблі, які завжди славилася приємним співвідношенням якості та ціни», – прокоментував свій візит італійський архітектор Марко Полетті.

Сучасні тенденції облаштування інтер'єрів широко представлені в відділах «ДЕКО» і салонах меблів мережі ТЦ «Епіцентр» на постійній основі. У той же час, після закінчення «Меблі Fest 2016», для придбання стали доступні також і всі предмети експозиції, новинки, дизайнерські речі і ексклюзивні меблі, а ще покупців постійно радують численними опціями замовлення товарів за каталогами прямо з країн Європи.

Фахівці торгових відділів мережі «Епіцентр» завжди стежать за новітніми трендами і фешн-новинками в сфері меблевої індустрії, відвідують відомі міжнародні виставки і переймають досвід зарубіжних новаторів, щоб українські покупці могли прикрасити свій будинок відповідно до європейських тенденцій і моди. Тому в мережі ТЦ «Епіцентр» навіть найвишуканіший і найвибагливіший покупець може задовольнити свій неординарний смак і підібрати меблі або декор для житла і офісу в будь-якому стилі.

Асортимент меблевих центрів мережі становить понад 100 тис. найменувань. Тут представлені експозиції готових рішень для кухні, житлових кімнат, столових зон у виконанні професійних дизайнерів, які завжди готові допомогти втілити в реальність найсміливіші ідеї.
 


12.10.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»