Перша квартира знайшла свого власника!


Мрія про житло у передмісті Києва стала реальністю для 40-річного Руслана Ескіна з м. Дніпро!
 

10 червня 2017 року, напередодні першого розіграшу в ході акції «Даруємо 4 квартири» від мережі ТЦ «Епіцентр» та житлової програми «Європейка», що діє з 1 до 30 червня 2017, Руслан Михайлович, придбавши шини для свого авто, зареєстрував чек на суму більше 1 тис. грн. та заповнив купон учасника акції. І вже наступного дня його мрія здійснилася – 1-кімнатна квартира від житлової програми «Європейка» загальною площею 38,58 кв. м стала його власністю.

 

Я досі не вірю, що це сталося зі мною! У неділю особисто прийшов на розіграш в Епіцентр свого міста, щоб побачити, хто ж виграє. І коли до мене зателефонував ведучий і сповістив про перемогу, ледве втримався на ногах!

ділиться своїми емоціями переможець. 

Руслан Ескін – батько 3-х дітей, живе і працює в м. Дніпро. У подібних розіграшах участі не брав, але в Епіцентрі купує товари часто, оскільки зараз робить ремонт у власному помешканні.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Фото: процес розіграшу квартири в Епіцентрі
Фото: Руслан Ескін з родиною

 

Отож, власник 1-ої квартири вже визначений! Наступних 3 квартири чекають на своїх щасливих власників. Усі купони, які були зареєстровані, продовжують брати участь у розіграші квартир. 

Купуйте в Епіцентрі – ставайте власниками квартир!


12.06.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»