Переможці Шкільного Ярмарку повернулися з Європи і діляться враженнями!

Минулого літа, збираючи дитину до школи або купуючи канцтовари для студентів в Епіцентрі, всі покупці могли отримати не тільки чудовий асортимент та кращі ціни, але і можливість взяти участь в акції «Шкільний Ярмарок» та провести міні-канікули у чудовому парку розваг Європи. Таким казковим шансом скористалась мешканка міста Херсон – Олена Горлюкова.

Олена збирала до школи свою 16-річну доньку Анастасію та зареєструвала чек на сайті Епіцентру, що принесло сім'ї удачу – поїздку до європейського парку розваг! Наразі родина вже повернулася з мандрівки і поділилася з нами враженнями та фотографіями.

Теоретично важко і практично неможливо відправитися за кордон сім'ї, де є 11-класниця. Величезні витрати: репетиторство, поїздки по навчанню, підготовка до вступу та іспитів. Тому це просто фантастично, що проводяться такі акції, як «Шкільний Ярмарок» в Епіцентрі: в яких абсолютно будь-хто може побачити інший світ, отримати абсолютно безоплатний крутий досвід!Якби не акція Епіцентру, ми б не змогли переконатися в красі і розвиненості Європи, особливо, міста Париж. Хотілося б висловити величезну подяку організатором і, безумовно, побажати кожному брати участь і перемагати!

поділилась враженнями Анастасія Горлюкова, дочка переможниці Шкільного Ярмарку.

28.12.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»