Перші переможці акції «Виграй сімейну подорож до Бельгії» від BergHOFF!

12 листопада 2016 відбувся перший розіграш сертифікатів на сімейну подорож до Бельгії в рамках акції «Виграй сімейну подорож до Бельгії» від BergHOFF!

За умовами акції, кожен покупець Епіцентру, що придбав акційний товар ТМ BergHOFF на суму від 500 грн. та зібрав 6 «золотих» наклейок під упаковкою акційного товару, отримував шанс виграти сертифікат на сімейну подорож до Бельгії.

Першими переможцями стали: Наталія Миколаївна Костелей з м. Ужгород та Олександр Сергійович Краснов з м. Запоріжжя!

 

Фото: Наталія Костелей, м. Ужгород
Фото: Олександр Краснов з дружиною, м. Запоріжжя

 

Дуже щасливий, що виграв сертифікат на подорож! Я ще ніколи не був за кордоном, тому ця поїздка обов'язково стане для мене повною вражень та особливою, адже вона перша. Дружина також у захваті! Планую швидко зробити закордонний паспорт та запланувати поїздку після Новорічних свят.

Поділився з Епіцентром емоціями переможець Олександр Краснов.


Акція «Виграй сімейну подорож до Бельгії» від BergHOFF діє до 5 березня 2017 року (включно). Тому саме ви ще можете бути серед щасливців та отримати шанс відвідати Бельгію.
 

Ніколи раніше не брала участі ні в яких акціях та розіграшах, бо вперто не вірила в свою удачу. А цього разу чомусь вирішила вперше у житті спробувати. І тепер не віриться, що я виграла! Досі думаю, що це мені просто наснилось. Ніколи ще не була у Бельгії, чекатиму поїздки з нетерпінням!

Висловила свої емоції з приводу виграшу Наталія Костелей.Окрім цього, ТМ BergHOFF запрошує вас 19 грудня 2016 року та 14 лютого 2017 року на частування бельгійським шоколадом біля стендів з акційним товаром у найближчий ТЦ «Епіцентр»! Чекатимемо на вас!


16.11.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»