Вітаємо переможців акції «Приєднуйся до чемпіонів!» від Pepsi і Lay's, яка проходила в мережі ТЦ «Епіцентр К» з 15 лютого до 15 квітня 2016 року:

  • Савран Віталія 
  • Онуфрієвич Марію

Переможці отримали головні дарунки: домашні кінотеатри Sony BDV-E6100!
 

Не можу сказати, що сильно захоплююсь футболом. Проте, мій хлопець — справжній фанат. Мені часто доводилось ходити з ним та друзями по пабах і спортбарах, щоб подивитись футбол в галасливій компанії на великому екрані.

Весною я купила акційні чіпси і пепсі та несподівано виграла домашній кінотеатр! Тепер у нас вдома стоїть велика плазма, дивовижна акустична система до неї, а всі наші друзі дивляться футбол тільки в нас. Для мене великий плюс, що більше не потрібно нікуди ходити, а можна весело проводити час вдома!

Поділилась враженнями Марія Онуфрієвич.

Я — фанат, не пропускаю жодної гри, а пепсі з чіпсами є для мене невід'ємною частиною перегляду! Звісно, я купував їх і під час акції «Приєднуйся до чемпіонів!». Заодно, відправляв коди з кожного чеку в надії виграти футбольні дарунки. І коли мені зателефонували організатори акції та сказали, що я став щасливим переможцем та виграв головний приз, моєму щастю не було меж! Важко передати мої відчуття в той момент! Я був реально здивований і одразу навіть не повірив. Все, що мені потрібно було – це приїхати на пошту і забрати дарунок.
Тепер у мене є цілий домашній кінотеатр, і я можу дивитись матчі на великому екрані з якісним звуком! Вдячний торговельним маркам Pepsi та Lay's!

Висловив радість Віталій Савран.

Беріть участь в акціях і ви, та нехай щастить!


13.07.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»