Intersport та представники ЗМІ передали спортивну форму дітям позбавленим батьківської турботи

Українські ЗМІ разом із представниками мережі спортивних магазинів Intersport Україна подарували спортивну форму 24 дітям з Центру соціальної реабілітації «Ковчег» у Київській області.

Акція пройшла під гаслом «Спорт для всіх» та була приурочена до відкриття найбільшого аутлет-магазину спортивних товарів Intersport. Її мета – показати, що спорт не має обмежень, головне – вірити в свої сили та мати натхнення.

Щоб підтримати діток, які позбавлені батьківського піклування але бажають займатися спортом, мережа Intersport спільно з БФ «Благомай» та представниками медіа провели незвичну соціальну акцію. Благодійний фонд надав імена 24 підопічних з дитячого закладу, які мають спортивні захоплення. Представники ЗМІ лопали кульки, в яких знаходилися записочки з іменами, таким чином обирали дітей, якими вони опікуватимуться.

 

За словами Кіри Сиротенко, керівника благодійного фонду «Благомай», участь спортивних брендів в подібних благодійних акціях надзвичайно важлива.

«Це хороша можливість мотивувати дітей з дитячих будинків займатися спортом, привчати з різного віку до здорового способу життя. Ми дуже раді співпраці з Intersport! Це прекрасний приклад корпоративної соціальної відповідальності для інших брендів і торгових мереж!»,

розповіла Кіра Сиротенко.

Під час зустрічі з представниками бренду Intersport та журналістами діти одразу показали, що вони дуже активні та полюбляють спорт, демонстрували свої вміння у гімнастиці, футболі та дзюдо.

 

«До мене підійшов шестирічний хлопчик, його звуть Микита і він фотограф. Попросив дати йому мій телефон. Я питала, може він хоче стати фотографом, але хлопчик заперечив: «Ні! Я вже фотограф!». Саме цей хлопець зробив безліч фото на мій телефон і селфі теж. Сподіваюсь, що коли він виросте стане відомим фотографом»,

говорить журналістка телеканалу «Україна» Людмила Горбач. 

 

Представники реабілітаційного центру розповіли, що діти мають можливість відвідувати заняття, а також займатися іноземними мовами. Щонеділі до них приїздять тренери, які викладають фізкультуру, та різноманітні артисти з розважальною програмою, з якими діти танцюють та співають. 

Телеведучий каналу «News One» Макс Назаров розповів про свою ідею, яку хоче втілити в життя, та більше часу проводити з дітьми та дарувати їм позитивну енергію. Ще до поїздки в дитячий будинок у нього виникла ідея об’єднати колег та проводити разом цікаві майстер-класи для дітей, розповідати про різноманітні цікаві ініціативи, навчати їх новому ремеслу, допомагати у виборі майбутньої професії.

 

«Цією ініціативою ми, в першу чергу, хотіли підтримати дітей, які обділені батьківською увагою, але люблять спорт та мають натхнення ним займатися. Наша співпраця  з фондом «Благомай» на цьому не закінчується. В  планах – плідна робота та різноманітні благодійні ініціативи. Дуже хочеться, щоб всі діти відчували себе захищеними, люблячими та потрібними», 

наголошує директор Intersport Україна Юлія Максименко.

14.11.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»