В парк розваг Європи вирушить Олена Горлюкова з Херсона із сім'єю!

Епіцентр завжди підтримував головні суспільні цінності: родину, сім’ю, добробут. Саме тому 1 вересня – це свято і для нас. Щороку в Епіцентрі відбуваються масштабні шкільні ярмарки. Цей рік не був виключенням: шкільне приладдя, канцтовари, дитячий одяг, форма, спортивний одяг, меблі. Словом, все, що потрібно не тільки первачкам, але й школяру і студенту.

Цього літа, збираючи дитину до школи або купуючи канцтовари для студентів в Епіцентрі, всі покупці могли отримати не тільки чудовий асортимент та кращі ціни, але і можливість взяти участь в акції і продовжити канікули у чудовому парку розваг Європи. Таким казковим шансом скористалась мешканка міста Херсон – Олена Горлюкова.

Олена збирала до школи свою 16-річну доньку Анастасію та зареєструвала чек на сайті Епіцентру, що принесло сім'ї удачу – шанс на поїздку до європейського парку розваг. Наразі родина вже займається отриманням документів для поїздок за кордон.
 

Третій рік поспіль робимо покупки на Шкільному Ярмарку в Епіцентрі. Не очікували! Дуже рада виграшу! Сподіваємось, що поїздка відбудеться якнайшвидше, і ми поділимося з вами позитивними емоціям з парку розваг. Бажаємо всім брати участь в акціях і вигравати! Всім друзям і рідні будемо рекомендувати робити покупки тільки в мережі ТЦ «Епіцентр». Висловлюємо вдячність керівництву Епіцентру за надану можливість відвідати європейський парк розваг!

Поділилась емоціями Олена Горлюкова.

11.09.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»