Новорічна казка з Епіцентром: як прикрасити дім для зустрічі 2018 року

З року в рік Епіцентр дивує своїх покупців різноманіттям вибору товарів для свят, теплою атмосферою як для дорослих, так і для дітей. Кожен торговельний центр унікальний, але їх поєднує спільна тема сімейних цінностей і величезного вибору святкового декору на будь-який смак та гаманець. 

До Нового року залишаються лічені тижні, тож саме час розпочати підготовку до головного свята року. За Східним календарем у 2018 в свої права вступить Жовта Земляна Собака – добра, чесна, благородна, дружелюбна, але разом з тим горда та непередбачувана. Саме тому спеціалісти радять цьогоріч добре продумати план святкування та особливу увагу приділити прикрашанню власної оселі.
 

 


Усі свої фантазії та рекомендації дизайнерів щодо новорічного декорування оселі ви можете легко втілити в життя, завітавши до Епіцентру, де представлений найширший асортимент новорічної продукції серед українських ритейлерів. 

 


Тренди в дизайні ялинкових прикрас – від іграшок наших бабусь до сучасних витворів мистецтва

 

Сучасні тренди ялинкових прикрас можна сміливо комбінувати, міксувати з найнесподіванішими речами, поєднувати минуле з теперішнім, створювати яскраві та екстравагантні, але такі незабутні шедеври!

Романтика в стилі ретро 

Вироби в стилі ретро як ніколи актуальні. І не дарма – вони втілюють справжні сімейні цінності, дарують непідробне відчуття затишку, родинного тепла та єднання! Тож якщо і вам дісталися у спадок від бабусі такі чудові прикраси – маєте неабиякий привід пишатися

Якими ж були ялинкові прикраси колись? Одними з найбільш популярних виробів минулого є німецькі кугелі (або просто барвисті скляні кулі), які вперше з'явилися на початку XIX століття і тоді слугували прикрасами для вікон та дверей. Трохи згодом вони почали набувати форм яблук, груш, грон винограду чи краплин, ставали більш яскравими й оригінальними. Їхні старовинні зразки, що збереглися до нашого часу, поряд із сучасними аналогами дедалі частіше прикрашають новорічні ялинки по всьому світу – від скромних домашніх красунь до величних творінь світових дизайнерів.

Яскраві скляні фігурки Святого Миколая, сніговиків чи лісових звірят, кулі з увігнутими боками, що мерехтять на тлі святкових вогників, верхівки-шпилі чи мініатюрні предмети з дерева – вироби, що не залишають байдужими прихильників ялинкового креативу та провідних творців прикрас упродовж останніх років. Тенденція на оздоблення ялинки такими іграшками лише набирає обертів, тож умілі майстри не втомлюються вражати все цікавішими ідеями в цьому напрямку. Існують також унікальні ялинкові витвори мистецтва з ефектом діорами (картини, що створює ефект присутності) чи у вигляді знаменитих яєць Фаберже. Ті та інші нерозривно пов'язані з історичними подіями та характерними культурними явищами XIX-XX століть, що дедалі частіше зазнають відродження у повсякденних речах сьогодення.

Загалом, ретро-тематика в різдвяному декорі дуже гармонійно перегукується з найактуальнішими трендами, що встигли зайняти стійкі позиції в інтер'єрному дизайні. Вироби в шалено популярному нині екостилі, який передбачає максимум природного й натурального, виконували роль ялинкових прикрас ще задовго до появи фешн-індустрії. Зі старої доброї глини, дерева, сухих квітів чи гілочок, сіна, шишок, вовни та мішковини виготовляли фантастичних героїв казок, фігурки тварин та інші іграшки вигадливих форм. Дуже вдало доповнювали цю картину підвішені горішки, печиво й сухофрукти, які одночасно виконували роль ласощів для малечі. 

Тренди 2018 

Надзвичайно актуальними цього року будуть кулі з вінтажним мереживом та художнім розписом, ляльки на основі дерева й бавовни, кумедні совенята (чи інші звірята) з деревної стружки та соломи, деталізовані медальйони й кишенькові годинники, стилізовані під антикваріат.

Що стосується кольору, то найбільш актуальними в прийдешньому Новому році будуть аксесуари та прикраси усієї коричневої палітри – кремового, бежевого, карамельного, бронзового, шоколадного, теракотового, мокко та інших тонів. Розбавити їх допоможуть різноманітні сріблясті елементи та вироби, власне, зі срібла. Не варто оминати увагою декор жовтих відтінків, адже саме їх багато хто братиме за основу новорічного дизайну як такі, що характеризують символ наступного року – Земляного Пса. 

Для тих, хто прагне започаткувати власну сімейну традицію, існують унікальні новорічні та різдвяні прикраси, що зберігають спогади – вироби від ТМ Angelo Domani. Характерними для них є висока якість, натуральність та ексклюзивність. Розписи ручної роботи, оригінальний дизайн від італійських майстрів, натуральне скло, бісер та емаль, поєднані в незабутніх ялинкових іграшках – те, що можна з гордістю передавати з покоління в покоління.

 

 На фото представлені ялинкові прикраси ТМ Анжело Домані, колекція 2018 року

 

 


13.11.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»