В Хмельницькому відкрили спортивний клуб «Епіцентр»

3 липня у місті Хмельницький під патронатом президента Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного клубу «Епіцентр».

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний, в.о. міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський, народний депутат Андрій Шинкович, а також Олімпійські медалісти з важкої атлетики: Олексій Торохтій, Наталія Скакун, Юлія Каліна, чемпіони Європи Юлія Паратова та Олег Прошак.

Новий спортивний комплекс площею близько 1000 м2 має найбільший в Україні зал з важкої атлетики, який налічує шістнадцять стаціонарних та один змагальний поміст. Спортивна споруда стане основою центру олімпійської підготовки українських спортсменів. У новому спортивному клубі є також два спеціально обладнаних тренажерних зали, тенісні корти, кімнати для відпочинку, кафетерій, конференц-зал і системи індивідуальних комунікацій.

На офіційній церемонії відкриття Ігор Жданов та Сергій Бубка щиро подякували за вагомий внесок у розвиток українського спорту, популяризацію важкої атлетики у нашій країні та виховання нових чемпіонів президенту Федерації важкої атлетики Олександру Герезі, який в цей непростий час залишається соціально відповідальною людиною, сприяючи й будівництву сучасних спортивних споруд.


04.07.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"