Мережа ТЦ «Епіцентр» отримала нагороду Retail&Development Business Awards 2019

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» визнана найкращою серед ритейлерів в Україні, що пропонують споживачам товари для дому та затишку.
 
Перемогу ТЦ «Епіцентр» здобула в конкурсі Retail&Development Business Awards 2019, організованому Асоціацією ритейлерів України. У номінації – «Ритейлер року в сегменті товарів для дому і затишку» – відома українська торговельна мережа обійшла конкурентів з європейським корінням – JYSK та Leroy Merlin.

 

Переможців RDB Awards-2019 було визначено голосуванням Експертної ради конкурсу, до якої увійшли представники профільних асоціацій, ритейлу, девелопменту, консалтингових і брокерських компаній та відкритим голосуванням учасників ринку. Кращі компанії сфери роздрібної торгівлі змагалися за перемогу в 14 номінаціях RDB Awards.

Як відзначає заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К», директор з роздрібної торгівлі Володимир Гончаров, стратегія розвитку мережі передбачає надання доступу українським споживачам в усіх курточках України до сучасного обслуговування європейського рівня.

«Не зупиняючись на досягнутому, ми розширюємо нашу мережу та покращуємо сервіси по роботі з клієнтом. Відкриваємо торговельні центри «Епіцентр» малого формату, щоб наблизити доступ мешканців невеликих міст до широкого асортименту товарів та послуг. «Епіцентр» розвиває online-сервіс, який дозволить клієнтам обирати і купувати максимально комфортно. Щоб зробити доставку товарів швидшою та зручнішою, а асортимент більшим, компанія відкриває два потужних фулфілмент-центри у Києві та нові логістичні склади в регіонах. Ми постійно змінюємось та еволюціонуємо, щоб наш клієнт отримував задоволення від покупок в мережі»,

говорить Володимир Гончаров.

Наразі найбільша національна мережа непродовольчого ритейлу ТЦ «Епіцентр» налічує 55 торговельних центрів по всій Україні.


24.09.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»