Вперше в Епіцентрі меблевий фестиваль Меблі Fest 2016!

Меблі Фест продовжено


8-9 жовтня 2016 року з 9:00 до 22:00, у режимі нон-стоп, водночас у двох найбільших торговельних центрах «Епіцентр» на Берковецькій, 6-В та Полярній, 20-Д відбудеться грандіозний фестиваль сучасних меблів «Меблі Fest». Це неймовірне свято меблевої індустрії, що відображає всі аспекти сучасного ринку, ідеї та тренди, презентує бестселери вітчизняних і європейських виробників. Організатором цього заходу виступає національна мережа торговельних центрів «Епіцентр».

У виставці-фестивалі візьмуть участь українські та італійські лідери меблевого ринку, такі як: Рода, Homax, Грейд, Енран, Ембавуд, Екмі Меблі, Меркс, Gruppo Tomasella, Samoa, Aurora Sofa, українські предметні дизайнери, імпортери меблів, світла та декору. Своїм досвідом поділяться найвідоміші українські та зарубіжні дизайнери-архітектори з Італії та Скандинавії, зокрема італійський дизайнер Роландо Комінеллі.

Фестиваль «Меблі Fest» покликаний об’єднати широку аудиторію професіоналів у галузі архітектури та дизайну. Під час заходу відбудеться презентація 100 новинок і близько 5000 моделей меблів. Гості фестивалю зможуть поринути у креативний простір, де будуть представлені роботи молодих предметних дизайнерів, ознайомитися з новими стилями, фактурами і кольорами, розкрити секрети сервірування столу та придбати найсучасніші меблі за вигідними цінами. Також до уваги відвідувачів буде запропоновано kitchen show, цікаві майстер-класи щодо інтер’єрних питань, професійні консультації з оформлення оселі у кращих сучасних традиціях. Під час заходу будуть надаватися послуги архітекторів-дизайнерів зі створення дизайн-проектів для усіх охочих. Відвідувачі матимуть можливість відстежити процес створення меблів та аксесуарів, дізнатися про нові технології, матеріали та комплектуючі, підібрати всі складові майбутнього інтер’єру. На гостей фестивалю також чекають приємні дарунки, бонуси, знижки та справжня насолода від атмосфери меблевого свята!

Фахівці торгових відділів національної мережі ТЦ «Епіцентр» завжди слідкують за найновітнішими трендами та фешн-новинками у сфері меблевої індустрії, відвідують відомі міжнародні виставки та переймають досвід зарубіжних інноваторів, щоб українські покупці мали змогу оздобити свою оселю відповідно до європейських тенденцій та моди.

Асортимент меблевих центрів національної мережі «Епіцентр» становить понад 100 тисяч найменувань. У торговельних центрах «Епіцентр» меблі представлені експозиціями готових рішень кухонь, житлових кімнат, столових зон у виконанні професійних дизайнерів, які завжди готові допомогти втілити у реальність ваші ідеї. Фахівці меблевих центрів врахують усі побажання покупців та допоможуть кожному з вас придбати омріяні меблі.


12.09.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»