Львів
27 лютого 2016 року, в ТРЦ King Cross Leopolis,
відбудеться відкриття третього гіпермаркету «Епіцентр К» у Львівській області 
новий

Львівська область

с. Сокільники, вул. Стрийська, 30

ТРЦ KING CROSS LEOPOLIS

 

Новий гіпермаркет, загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів, надаватиме львів’янам комплексний підхід до здійснення покупок в одному місці всього необхідного для будівництва, ремонту, саду, городу, оздоблення та оформлення житла. Цей гіпермаркет створений з урахуванням всіх потреб покупців, надає широкий асортимент товарів відомих вітчизняних та європейських виробників за кращими цінами, забезпечує максимальну зручність та комфорт для відвідувачів. 

Відкриття 41-го гіпермаркету «Епіцентр К» традиційно порадує покупців кращими цінами, вигідними пропозиціями та акціями, загальнонаціонального масштабу. Адже гіпермаркети Епіцентру люблять мільйони українців. Народне визнання Епіцентру засвідчує почесне звання кращої мережі року, яке компанія отримує протягом 10-ти років поспіль.


оновлений

м. Київ

вул. Берковецька, 6-B

Телефони для довідок:

Інфоцентр:

(044) 206-26-06

(044) 594-89-00

Факс:

(044) 594-90-47

 

Понад 200 тис. різновидів товарів у кожному з магазинів розподілені за 10 відділами із такими направленнями: сад та город; інструменти; електротехніка; вироби з металу; декор; покриття для підлоги; сантехніка; вироби з дерева; відділ будівельних матеріалів; «Деко» – посуд, текстиль, подарунки; автотовари; побутова хімія; побутова техніка; зоотовари; «Епік» – дитячі товари; «Спорттовари»; «Канцтовари».

Для зручності клієнтів діють додаткові послуги: форматно-розкрійна дільниця, доставка товарів, оверлок килимових покриттів, тонування фарб, тюнінг дверей, кафе, безготівковий розрахунок, виготовлення ключів, послуги банку, дизайнерська 3D візуалізація кухонь, велика зручна парковка для автомобілів.

Гуртовим покупцям пропонуються послуги у відділі комплектації, за допомогою яких здійснюється якісний та швидкий підбір будівельних матеріалів, відповідно до списку замовника.

оновлений

Одеська область

с. Мізікевича, просп. Маршала Жукова, 99

Телефони для довідок:

Інфоцентр:

(048) 779-33-70

Факс:

(048) 779-33-75

 

За 12 років компанія «Епіцентр К» чітко сформувала власну філософію, що полягає у максимальному задоволенні потреб покупців: індивідуальному підході, наданні кращих цін, забезпеченні відмінного сервісу та постійній турботі про споживачів. Адже, запорукою успішної діяльності ТОВ «Епіцентр К» є головне правило обслуговування клієнтів – «Покупець завжди правий!».
Лояльна цінова політика і демократичний підхід до потреб клієнтів засвідчують, що гіпермаркети «Епіцентр К» розраховані на різні верстви населення.

Традиційний принцип роботи компанії – «ВИРОБНИК-ЕПІЦЕНТР-СПОЖИВАЧ» дозволяє уникнути посередників і дає можливість компанії гарантовано отримувати кращі ціни на ринку і якість товарів для покупців ТОВ «Епіцентр К».


 


16.02.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"