В DESIGN ARENA пройшла виставка-форум професійних дизайнерів «Київський Interior»

6-8 липня 2018 року дизайнери інтер'єру та цінителі стильних інтер’єрних рішень мали нагоду відвідати виставку-форум професійних дизайнерів «Київський Interior», що проходила в креативному  просторі DESIGN ARENA за адресою: просп. С. Бандери, 11-Ацентр дизайну та інновацій «Епіцентр».

«Київський Interior» відбувся в Україні вперше. Він розпочався з урочистої церемонії офіційного відкриття DESIGN ARENA як новітнього простору надання архітектурно-дизайнерських послуг, готових проектів, предметів інтер’єру та елітних товарів преміум-класу: меблі, двері, люстри, керамічна плитка, сантехніка для любителів ексклюзивних речей та інтер’єрів. DESIGN ARENA також стала своєрідним коворкінгом і хабом для зустрічей дизайнерів та архітекторів, які в курсі останніх трендів та диктують сміливі рішення в оформленні інтер'єру.

Програма виставки-форуму передбачала зустрічі з відомими дизайнерами, проведення низки інформаційно-рекламних і фахових заходів, презентацію сотні сучасних дверей від українських і європейських виробників, майстер-класи, екскурсії шоурумами, виставку українського предметного дизайну, фешн-новинок меблів, світла та декору. У рамках цього заходу відбулося також офіційне відкриття нового салону дверей та інтер’єрних рішень, експертний форум Doors Trend Set: тенденції дизайну дверей та фурнітури, спілкування з представниками виробництв України. Своїм багатим досвідом поділилися найвідоміші українські та зарубіжні дизайнери-архітектори, зокрема, експерт європейського меблевого ринку Джузеппе Орнаго з Італії. Для усіх відвідувачів виставки-форуму була створена чудова нагода ознайомитися з дизайн-інноваціями, стилями, фактурами і кольорами, отримати професійну консультацію, широкий спектр архітектурно-дизайнерських послуг, підібрати матеріали та стильні предмети інтер’єру. 

Творчий майданчик DESIGN ARENA має місією об’єднувати професіоналів у галузі архітектури і дизайну та організовувати їхню ефективну комунікацію з кінцевим споживачем.

 


20.07.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»