Визначено переможця круїзу для двох на лайнері преміум-класу по Середземному морю!

14 червня у найбільшому в світі торговому центрі «Епіцентр К» формату DIY відбулось обрання щасливого власника круїзу для 2-х на лайнері преміум-класу по Середземномор’ю, відповідно до акції, що діяла з 1 травня до 14 червня, ним став Володимир Ковалевський. Епіцентр вітає переможця та бажає йому гарного відпочинку під час подорожі.

 

"Я  постійно купую товари в Епіцентрі, адже будую дім. Вирішив докупити будівельні матеріали у торговому центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д. Водночас взяв участь у акції і отримав круїз на лайнері по Середземному морю! Раніше я ніколи не брав участі в акціях, і для мене ця перемога була справжньою несподіванкою. Хочу побажати всім купувати товари в Епіцентрі, де ціни дуже хороші. На роботі я працюю напряму з оптовиками, але в Епіцентрі є товари значно дешевші. А ще найбільший вибір товарів, особливо на Полярній, 20-Д, та дуже професійний, привітний і уважний персонал, який завжди допомагає підібрати будь-які товари. Я дякую кожному працівнику, а також особисто рекомендую Епіцентр для ваших покупок!", – розповідає Володимир Ковалевський.

 
 

Торговий центр «Епіцентр» – це унікальний проект, що немає аналогів у світі, він враховує усі потреби українського споживача, надає широкий асортимент товарів відомих вітчизняних і європейських виробників, сервіс високого рівня, кращі ціни, вражає інноваціями та приємними несподіванками. У торговому центрі істотно розширено асортиментну лінійку торгових напрямків, які зазвичай представлено в мережі, можна знайти великий вибір товарів нових асортиментних груп: таких як меблі, музичні інструменти, преміальні подарунки, аксесуари та багато іншого. Тут забезпечено максимальну зручність і комфорт для здійснення покупок відвідувачів: передбачений великий паркувальний майданчик, представлені зони відпочинку, величезна безкоштовна зона розваг для дітей, італійський харизматичний ресторан Веnicάssim, львівська кав’ярня «Кава-Пляцки» тощо. Нещодавно на території торгового центру для покупців свої двері відчинив супермаркет «Сільпо» з фудкортами (ресторанами з різними спеціалізаціями). У цілому в торговому центрі є все для задоволення потреб покупців!


15.06.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"