Круглий стіл за участі Епіцентру та Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці – Разом!»

19 січня в Укрінформі  відбулося засідання круглого столу, присвячене підписанню Меморандуму про співпрацю між громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці – Разом!», громадськими об’єднаннями, представниками державних установ, сектору безпеки та оборони і соціально відповідального бізнесу. В рамках круглого столу відбулася прес-конференція на тему: «Всеукраїнська програма соціально-правового захисту учасників бойових дій «Соціальна картка учасника АТО «Українці – Разом!». Мережу торговельних центрів «Епіцентр» представляв Дмитро Байдюк, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» з правових питань.
 

Усвідомлюючи важливу відповідальність перед захисниками України та суспільством, виявляючи свою громадянську позицію, компанія «Епіцентр К» з початку ведення військових дій на Сході країни робить свій внесок на підтримку військових частин, учасників АТО та членів їх родин. В минулому році мережа приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО» і надає власникам соціальної картки вигоду на різні групи товарів до 7%.

наголосив Дмитро Байдюк під час прес-конференції.


Про результативну співпрацю з компанією «Епіцентр К» говорили і безпосередньо учасники АТО, зокрема, Микола Білосвіт, екс-командир 12-ого мотопіхотного батальйону ЗСУ, м. Київ, полковник; директор КП «Київпарктранссервіс».
 

Перші спільні зустрічі з представниками «Епіцентру» засвідчили про те, що ця компанія   розуміє потреби воїнів АТО та членів їх родин. Колективи торговельних центрів мережі «Епіцентр» передавали нам на передову багато важливих і потрібних речей. Повірте, що на передньому краї оборони така допомога вкрай необхідна і є яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу та гідної громадянської позиції,

підкреслив Микола Білосвіт.

Майже 100 тисяч учасників бойових дій та їхні родини сьогодні потребують підтримки та допомоги від суспільства. З цією метою створена та активно працює Всеукраїнська громадська спілка «Українці – Разом!», розроблена та втілюється у життя програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО». Усі разом маємо допомогти і підтримати наших захисників,

підсумував  голова ВГС «Українці – Разом!» Руслан Руденко.

Результатом круглого столу стало підписання Меморандуму про співпрацю між ВГС «Українці – Разом!» та представниками силових структур, громадських організацій, соціально відповідального бізнесу, в тому числі мережі ТЦ «Епіцентр».

Повна версія запису круглого столу доступна тут.


20.01.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»