Акція «КАЗКОВА ЛАПЛАНДІЯ»

 
 
Акція «Казкова ЛАПЛАНДІЯ»
 

Акція «КАЗКОВА ЛАПЛАНДІЯ» діяла з 01 грудня 2015 до 27 грудня 2015 року(включно).

За умовами акції «КАЗКОВА ЛАПЛАНДІЯ» сертифікати на право скористатися туром в Лапландію отримали такі переможці:

 

Перший переможець: Коваль Олег Романович (м.Умань)

Запис онлайн трансляції

 

Другий переможець: Людмила Скорик (м.Київ)

Запис онлайн трансляції

 

Третій переможець: Анна Самохвалова (м.Ковель)

Запис онлайн трансляції

 

Четвертий переможець: Олійник Мирослава Василівна (м.Івано-Франківськ)

Запис онлайн трансляції

 

Щиро вітаємо всіх переможців акції «Казкова Лапландія». Бажаємо вам гарної подорожі та чудового відпочинку.
Миру, достатку та злагоди вам і вашим рідним у Новому році.
Нехай кожна нова покупка радує, і ваші мрії здійснюються. Продовжуйте вірити у дива, беріть участь в акціях від Епіцентру та вигравайте!

Адже Епіцентр змінює життя на краще!

1. Організатором Акції «Казкова Лапландія» є ТОВ «Епіцентр К».
Юридична адреса: вул. Братиславська, 11, м. Київ, 02139.

2. Акція «Казкова Лапландія!» (далі – Акція) діє з 01 грудня 2015 до 27 грудня 2015 року (включно) в мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К».

3. До участі в Акції запрошуються всі дієздатні громадяни України (фізичні особи, яким виповнилося 18 років), які мають діючий закордонний паспорт (чи готові виготовити його за власний рахунок у визначений Організатором Акції термін), що в період дії акції виконали всі умови Акції. Працівники ТОВ «Епіцентр К» участь в Акції не беруть.

4. Предметом Акції є сертифікати, вартістю 1 грн. кожен, на право скористатися туром в Лапландію, на умовах, визначених Організатором Акції. Усі основні умови туру визначаються Організатором Акції та Туроператором. Під туром у Лапландію розуміється комплекс заходів щодо організації туристичної поїздки до міста Леві (або іншого міста визначеного організатором акції) за рахунок Організатора Акції. Один тур, у розумінні цієї Акції, розрахований на 4 особи (2 дорослі людини, 2 дитини віком до 12-ти років), загальною кількістю 5 днів (4 ночі). У разі, якщо у переможця Акції відсутні діти або їх кількість менша 2-х, то він не має право оформити туристичну поїздку на чужих дітей або дитину. У випадку, якщо у переможця Акції одна або дві дитини старше 12-ти років, то переможець сплачує додаткові кошти за таких дітей самостійно. Учасник Акції має право передати своє право на весь тур будь-якій сім’ї на свій розсуд та за своїм бажанням. У всіх інших випадках індивідуальні умови туристичного туру визначаються додатково та зазначаються у договорі між Туроператором і переможцем Акції, за погодженням з Організатором Акції. Визначення осіб щодо купівлі сертифіката (-ів) за 1 грн. на право скористатися туром у Лапландію (далі – Сертифікат) відбудеться у м. Києві на вул. Григоренка, 40:

• 6 грудня 2015 року; • 13 грудня 2015 року;
• 20 грудня 2015 року; • 27 грудня 2015 року.

5. Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. Сертифікат, будуть визначатись у два етапи:
• Попередній відбір – 6, 13, 20, 27 грудня відбудеться о 15:00 у гіпермаркеті, за місцем придбання товарів, де визначаються 5 (п’ять) осіб;
• Фінальний відбір – 6, 13, 20, 27 грудня відбудеться о 19:00. Особи, визначені у попередньому відборі, цього ж дня беруть участь у остаточному виборі, що буде проводитись у гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» в м. Києві, на вул. Григоренка, 40.

6. Учасником Акції стає фізична особа, яка в період дії Акції придбала в мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари на суму від 500,00 гривень одним розрахунковим документом.

7. Покупець відразу, після оформлення покупки, заповнює купон учасника Акції, встановленого зразка, та опускає його до скриньки, що розміщена за лінією кас у кожному гіпермаркеті «Епіцентр К». Купон можна оформити лише у тому гіпермаркеті, де була здійснена покупка.

8. Реєстрація учасника Акції здійснюється шляхом отримання від нього заповненого належним чином купона та виконання умов Акції.

9. Незаповнені або некоректно заповнені купони (невірно вказаний номер мобільного телефона, розрахункового документа, з виправленнями та помилками тощо) з визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. не приймаються.

10. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. допускаються учасники Акції, які зареєструвалися до моменту проведення вибору.

11. Купони учасників Акції, що використовувались у визначенні осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.

12. Грошовий еквівалент туру в Лапландію не видається/ не компенсується.

13. Оголошення осіб, які мають право купівлі Сертифіката (-ів) здійснюється відразу ж після їх визначення на місці проведення вибору. Крім того інформування осіб буде здійснено відразу після їх визначення телефонним зв’язком. У разі відсутності зв’язку з особою організатор Акції здійснює лише один повторний дзвінок. Якщо на повторний дзвінок особа не відповідає, організатор здійснює повторне проведення фінального вибору з визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. на право скористатися туром. Відомості про таких осіб наступного дня будуть розміщені на сайті товариства: epicentrk.ua.

14. Учаснику акції не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення осіб.

15. Переможцям Акції необхідно у визначений Організатором Акції термін з’явитися з оригіналом розрахункового документа для отримання Сертифіката на право скористатися туром у Лапландію.

16. У разі, якщо особа не з’явиться протягом 15-ти днів для отримання Сертифіката або не зателефонує організатору Акції з поясненнями – вважатиметься, що така особа відмовилась від свого Сертифіката.

17. Отримання додаткового блага (Сертифіката (-ів) за 1 грн.) на умовах Акції здійснюється шляхом купівлі визначеною особою Сертифіката за 1 гривню в мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» у визначений Організатором Акції термін.

18. Організатор Акції повідомляє особі конкретний час і адресу, за якою повинна з’явитися особа з метою оформлення туристичного туру. Повідомлення про час та адресу здійснюється усно за номером телефона, що був зазначений в анкеті учасника Акції.

19. Усі витрати щодо оформлення закордонного паспорта та візи на ім’я, визначеної особи цієї Акції, несе така особа (учасник Акції), у тому числі всі нотаріальні витрати, в разі необхідності.

20. У разі відмови особи Акції від отримання Сертифіката, відповідно до умов цієї Акції, особа не має права вимагати від організатора будь-якої компенсації.

21. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені і прізвища Організатором Акції, на проведення фото- та/ або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України.

22. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих умов, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими умовами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

23. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.


28.12.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"