Реєстрація на столичний забіг INTERSPORT RUN UA 2018 відкрита


9 вересня, у День фізичної культури та спорту, в Києві відбудеться грандіозний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST UA. Ключовими у події стануть бігові змагання INTERSPORT RUN UA, під час яких очікується близько 8 тисяч учасників на старті.

 

Дню фізкультури або Intersport Fest UA у цьому році бути, і не просто бути, а бути на висоті! Друзі з радістю повідомляю, що в цьому році Intersport Run UA став частиною біговій ліги, і ваші результати з цієї події підуть в загальний залік Run Ukraine Running League 2018. Так само нас чекає захоплюючий день спорту, більше 25 спортивних локацій: біг, бокс, футбол, баскетбол, кросфіт, фітнес та багато іншого. Від ЦУМу і до Михайлівської вулиці, весь Хрещатик стане спортивним фестивалем, участь в якому зможуть взяти всі бажаючі,

коментує Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.


Призовий фонд головної дистанції забігу (10 км) складає 73 000 гривень. Нагороджуються переможці серед чоловіків та жінок з 1 по 5 місця сертифікатами мережі магазинів INTERSPORT. Приз абсолютного переможця – сертифікат на 12 000 гривень.

 

Для нашої компанії дуже важливо, щоб захід був святом не лише для дорослих та професійних спортсменів, але й для усіх членів сім’ї та дітей. Найголовніше, щоб діти розуміли, що активність разом з батьками – це дуже важливо та від забігів можна отримати заряд позитивної енергії,

коментує комерційний директор Інтерспорт Україна Аіварс Бунде.

 

Вже зараз на офіційному сайті події кожен охочий може зареєструватися на забіг та розпочати підготовку до перемоги. Любителям бігу пропонують обрати одну із дистанцій:

INTERSPORT RUN UA10 км;

INTERSPORT RUN UA 5 км.

Традиційно фінішери головної дистанції (10 км) отримають пам’ятну медаль. Окрім індивідуальних забігів, організатори пропонують учасникам зібрати команду друзів та взяти участь в командному забігу  – INTERSPORT TEAM RUN 4х5 км.

Зареєструватись на подію можна на сайті: intersportrun.org.ua
 

На черзі відкриття благодійної дистанції 2 км, сімейного забігу на 2 км та студентського забігу на 5 км. А також відкриття дистанції для наймолодших спортсменів: INTERSPORT JUNIOR RUN на 100 м та INTERSPORT KID’S RUN на 500 м.

 

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/iTFPMC

Прес-реліз рос.: https://goo.gl/51ZZup


14.08.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»