Всесвітньовідома мережа спортивних магазинів INTERSPORT прийшла у карпатський край

17 та 18 грудня в оновленому торговельному центрі «Епіцентр» в Івано-Франківську відбулося відкриття спортивного магазину INTERSPORT, де представлені товари для бігу, фітнесу, футболу, плавання, аутдор. Крім колекцій звичних для любителів спорту брендів Nike, Adidas, Reebok, ASICS, New Balance, Puma в спортивних відділах Intersport з'явилися нові для українського ринку бренди на кшталт McKinkley, Protouch, Firefly, Energetics, Technopro. Ці марки продає INTERSPORT по всьому світу. Вони відмінно зарекомендували себе перед любителями здорового способу життя та прихильниками будь-якого виду спорту, тому охочі покупці легко підберуть для себе те, що їм підходить найбільше.

Кожна родина неодмінно знайде тут для себе верхній одяг, взуття не тільки для традиційних занять фізичною активністю, а й для зимових, гірськолижних видів спорту. Головні убори, рюкзаки, окуляри та спорядження широко представлено в INTERSPORT поряд з іншими товарами.

У дні відкриття спортивного магазину INTERSPORT на гостей свята чекали чудовий шопінг з вигодою до -60%, дарунки, спортивні конкурси та розваги. Кожен, хто здійснив покупку в новому спортивному магазині, гарантовано отримав дарунок. Особливі сюрпризи чекали і на перших покупців магазину.

У новому форматі перед відвідувачами Епіцентру постали й інші відділи торговельного центру. Комфортні ліжка, дивани, дизайнерські шафи, кухні, стільці, дитячі меблі, шафи-купе – ці та багато інших сучасних дизайнерських рішень готові запропонувати провідні українські та зарубіжні виробники меблів. А ще – товари для мисливства та рибальства «Мілітарі», відділ дитячих товарів «Епік», посуд, текстиль, подарунки в галереї «Деко» – все це у широкому асортименті запропоновано покупцям Епіцентру в Івано-Франківську.
 


18.12.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»