Учасники благодійного забігу Intersport RUN UA передали інфузомат в ОХМАТДИТ

12 лютого в НДСЛ ОХМАТДИТ відбулася урочиста передача сучасного інфузійного насосу (інфузомату) до відділення інтенсивної терапії для дітей з важкими захворюваннями.

Кошти на медичне обладнання, призначене для тривалого контрольованого введення лікарських препаратів, булі зібрані завдяки учасникам щорічного благодійного забігу Intersport RUN UA, зокрема, командам провідних українських ЗМІ, а також волонтерам Всеукраїнського благодійного фонду «Крона».

 

Минулого вересня журналісти 10 українських медіа долучилися до благодійного етапу Intersport RUN UA, подолавши дистанцію довжиною 2 км. У цьому забігу взяли участь близько 6000 бігунів із 12 країн світу у трьох індивідуальних забігах на різні дистанції, а також у командному забігу Intersport team Run UA 4x5.

Увесь стартовий внесок організатори марафону спрямували на придбання сучасного медичного обладнання для НДСЛ ОХМАТДИТ. Після завершення марафону збір коштів протягом кількох місяців продовжувався на сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Крона»: http://krona.niko.ua/ua.

 

Юлія Максименко, генеральний директор Intersport Україна (справа)
Наталія Карпенко, завідуюча відділенням інтенсивної терапії НДСЛ ОХМАТДИТ

Як зазначає генеральний директор Intersport Україна Юлія Максименко, благодійний етап забігу на Intersport RUN UA відбувся торік вперше. 

«Ми побачили, що до благодійного забігу долучилося багато людей, всі вони люблять спорт та бажають робити добрі справи, тому вирішили зробити благодійний етап забігу постійним», – додає вона.

Завідуюча відділенням інтенсивної терапії НДСЛ ОХМАТДИТ Наталія Карпенко подякувала всім небайдужим, що взяли участь у благодійному забігу Intersport RUN UA та допомогли  зібрати кошти на придбання інфузомата.

«Інфузомат з високою точністю і заданим ритмом крапельно вводить ліки, підтримуючи таким чином життя пацієнтів: комп’ютер автоматично вираховує за параметрами ваги та віку дитини дозування та інтенсивність введення препаратів в організм. Цей апарат точно стане нам у нагоді та дозволить врятувати життя багатьох дітей», – підкреслює Наталія Карпенко.

 

Довідкова інформація

Intersport RUN UA проходить під патронатом мережі спортивних магазинів Іntersport, що входить у групу компаній «Епіцентр К» та є офіційним представником Intersport International Corporation в Україні.   


13.02.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»