Вітаємо представницю спортивного клубу «Епіцентр», що здобула для України «золото» на Європейських іграх-2015

На Перших Європейських іграх у Баку представниця спортивного клубу «Епіцентр» Аліна Стадник-Махиня завоювала Україні 1-шу золоту медаль.

У фіналі з вільної боротьби у ваговій категорії до 69 кілограмів 24-річна українка здолала суперницю з Ізраїлю і своєю перемогою піднялася на першу сходинку п’єдесталу пошани у Баку.

Епіцентр вітає українську борчиню вільного стилю – чемпіонку Євроігор-2015. Бажаємо чемпіонці світу та Європи стабільних високих спортивних результатів, подальших перемог та удачі!

Слід зазначити, що саме за ініціативи та підтримки компанії «Епіцентр К» в містечку Городок на Хмельниччині відкрився спортивний клуб для дітей та юнацтва «Епіцентр», який цілком відповідає усім сучасним європейським стандартам та вже отримав чимало схвальних відгуків від спортивної еліти краю. Наразі понад 350 дітей щодня безкоштовно займаються 4-ма видами спорту: боксом, важкою атлетикою, вільною боротьбою і пауерліфтингом. Також, спортивний клуб «Епіцентр» уклав угоди з окремими молодими перспективними і талановитими спортсменами України, яким створює всі необхідні умови для розвитку їхнього таланту. Спортсмени цього клубу щорічно радують українців новими перемогами та нагородами – золотом, сріблом та бронзою, які здобувають на чемпіонатах Європи та світу. 


16.06.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"