Гіпермаркет "Епіцентр" відзначила європейська асоціація рітейлерів

Вже вкотре Україну відвідав генеральний секретар європейської асоціації рітейлерів Джон Херберт.

Масштабна площа та широкий асортимент товарів оновленого гіпермаркету "Епіцентр" в Києві на Берковецькій, 6-В вразили міжнародного експерта.

Якби я міг відвідати торговий центр майбутнього, то я вважаю, що я побачив його тут, у "Епіцентрі" в Україні. Я ніколи не відчував такої атмосфери у магазині, не мав такого досвіду шопінгу у нашій індустрії. Я б хотів підкріпити свої слова конкретними прикладами. Розташування вивісок і товарів, уся територія – це просто неймовірний світ. Усе настільки креативне! Я не бачив такого дитячого майданчику ніде у світі. Подивіться на відділ спортивних товарів. Те, як все продумане.

сказав експерт.

Херберт відзначив, що на міжнародному конгресі у Стокгольмі, де обговорюватимуть останні досягнення рітейлу, представлять успіх "Епіцентру".

«Епіцентр» на Берковецькій, 6-В (Київ) було відкрито в 2010 році і в березні того ж року експертна комісія національного проекту «Книга рекордів України», акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса», зафіксувала відразу два нових рекорди та відзначила цей гіпермаркет у номінаціях - «Найбільший будівельно-господарський гіпермаркет формату DIY у світі» та «Найкоротший термін будівництва будівельно-господарського гіпермаркету формату DIY у світі».

Того ж року ТОВ «Епіцентр К» стало членом Європейської асоціації DIY (EDRA), а з 2012 компанія приєдналась до об'єднання відомих світових мереж, розпочавши членство в Європейській бізнес асоціації (European Business Association)

Нині національна мережа "Епіцентр" – лідер з роздрібної торгівлі та найбільше торгово-роздрібне підприємство України в унікальному форматі, що надає можливість придбати якісні товари для будівництва та ремонту, саду та городу, оздоблення та оформлення житла, дитячі та спортивні товари, побутову хімію, меблі, техніку тощо.

Головне правило обслуговування клієнтів - «Покупець завжди правий!» та унікальний принцип роботи компанії - «ВИРОБНИК-ЕПІЦЕНТР-ПОКУПЕЦЬ», - дозволяє уникнути посередників і дає можливість для своїх споживачів гарантовано отримувати якісні товари за кращою ціною.

Урочисте святкування з нагоди оновлення формату «Епіцентру» на Берковецькій, 6-В відбулося 27 лютого 2016 року. Крім зручності та розмірів, значно розширилася торговельна лінійка, що відзначили і відвідувачі, помітивши збільшення асортименту товарів. Відтепер покупці отримуватимуть ще більше задоволення від шопінгу.

На суд покупців були представлені нові чи переформатовані, розширені та збільшені відділи гіпермаркету, серед яких «Деко» (посуд, текстиль, подарунки), дитячий відділ «Епік», відділ для навчання та роботи «Канцтовари», відділи «Побутова техніка», «Спорттовари», «Садовий центр», «Мілітарі» (все для мисливства та рибальства), великий «Центр меблів».


23.03.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"