17-18 вересня 2016 року в Епіцентрі відбувся фестиваль рослин та ландшафтного дизайну Garden Festival

17-18 вересня 2016 року в найбільшому торговельному центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д (м. Київ) вперше відбувся фестиваль рослин та ландшафтного дизайну Garden Festival. Захід був організований національною мережею торговельних центрів «Епіцентр», Всеукраїнською спілкою виробників садивного матеріалу та Асоціацією ландшафтних архітекторів України з метою популяризації садівництва в Україні, наслідування ідеї гармонії людини з природою та надання можливості кожному створити свій райський куточок у саду.

Одна з найбільших виставок-ярмарків рослин під відкритим небом, загальною площею майже 6 000 кв. м, об’єднала провідних постачальників декоративних та плодово-ягідних рослин в Україні, а також садові центри, які пропонують продукцію вітчизняного та імпортного виробництва. На  Garden Festival у ТЦ «Епіцентр» відбулася демонстрація кращих українських проектів, новітніх технологій та матеріалів для широкої аудиторії. Своїм досвідом поділилися відомі компанії зеленої індустрії, архітектори, дизайнери, урбаністи, ландшафтні архітектори. Усі гості фестивалю змогли придбати рослини найвищої якості за кращими цінами, отримати ландшафтну консультацію щодо оформлення саду та взяти участь у цікавих майстер-класах і конкурсах.

На Garden Festival 2016 було більше 50 представників – кращих розсадників, садових центрів і ландшафтних дизайнерів; близько 5 000 зареєстрованих відвідувачів; понад 500 посаджених дітьми рослин на майстер-класі «Посади своє дерево».

 


20.09.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»