Акція «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!»

АКЦІЯ «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!»

З початку жовтня в усіх Епіцентрах України стартувала акція «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!»

Перший відбір у команду вболівальників - 11 жовтня.

П’ять учасників акції – мешканці Харкова, Дубна, Миколаєва, Нововолинська та Ужгорода, – вже виграли сертифікат на право відправитись у футбольний тур у німецьке місто Вольфсбург на стадіон «Фольксваген Арена».

Запис онлайн трансляції

Олександр, м. Нововолинськ, Волинськая область (фото відсутнє)

 

Другий відбір у команду вболівальників - 18 жовтня.

Запис онлайн трансляції

 

Третій відбір у команду вболівальників - 25 жовтня.

Запис онлайн трансляції

 

Четвертий відбір у команду вболівальників - 31 жовтня.

Запис онлайн трансляції

 

Доповнюємо наші новини реальними фото переможців акції «Футбольний бум», 
які відчули себе справжніми вболівальниками під час футбольного туру.

 

– Це було просто вражаюча і незабутня поїздка! Мені дуже сподобався цей футбольний тур. Я отримав масу задоволення від стадіону, гри, футбольного духу, міста та екскурсії. Дякую Епіцентру за таке драйвове свято! Хочу побажати покупцям не шукати альтернативи Епіцентру, адже це єдина національна мережа, яка працює для покупців, щоб вони отримували задоволення не лише від покупок, але й від життя. Акції від Епіцентру дарують справжнє свято, радість та позитивні емоції, – розповідає переможець акції «Футбольний бум» Олексій Глаголєв.

 

– За організацію на вищому рівні Епіцентру найвищу оцінку! Все було враховано до дрібниць, за це окрема подяка організаторам акції. Шикарний стадіон «Фольксваген Арена», захоплюючий матч на Wolfsburg – Dortmund, цікава екскурсія по Берліну – це просто шквал позитивних емоцій і вражень! Про таке можна лише мріяти! Я щасливий, бо моя мрія здійснилася! Зараз я вже мрію подорож до Лапландії, активно купую товари та беру участь у цій акції, бо може ще й тут пощастить. Вірю, що це можливо, адже особисто переконався, відвідавши німецьке місто Вольфсбург!, – ділиться враженнями Василь Мельник.

 

Вітаємо усіх переможців акції «Футбольний бум» та бажаємо в Епіцентрі купувати,
вірити та вигравати!  

 

1. Організатором акції «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!» є ТОВ «Епіцентр К». Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.

2. Акція «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!» (далі – Акція) діє з 01 жовтня 2015 до 31 жовтня 2015 року (включно) на території України в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К», що розташовані у регіонах та є невідокремленими структурними підрозділами товариства.

3. До участі в Акції запрошуються всі дієздатні громадяни України (фізичні особи, яким виповнилося 18 років), які мають діючий закордонний паспорт (чи готові виготовити його за власний рахунок у визначений Організатором Акції термін), що в період дії акції виконали всі умови Акції. Працівники ТОВ «Епіцентр К» участь в Акції не беруть.

4. Предметом Акції є сертифікати, вартістю 1 грн. кожен на право скористатися футбольним туром, визначених організатором Акції. Під футбольним туром розуміється комплекс заходів щодо організації відвідування стадіону «Фольксваген Арена» у м. Вольфсбург (Німеччина) за рахунок Організатора Акції. Один тур, в розумінні цієї Акції, розрахований на дві особи. Учасник Акції має право передати своє право на футбольний тур будь-якій особі на свій розсуд та за своїм бажанням. Визначення осіб щодо купівлі сертифіката (-ів) за 1 грн. на право скористатися футбольним туром (далі – Сертифікат) відбудеться в м. Києві на вул. Полярна, 20-Д :

  • 11 жовтня 2015 року;
  • 18 жовтня 2015 року;
  • 25 жовтня 2015 року;
  • 31 жовтня 2015 року.

5. Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. Сертифікат будуть визначатись у два етапи:

1) Попередній відбір у дні – 11, 18, 25 жовтня, відбудеться о 15:00, а 31 жовтня о 18:00 у гіпермаркеті, за місцем придбання товарів, де визначаються 5 (п’ять) осіб;

2) Фінальний відбір у дні – 11, 18, 25 жовтня, відбудеться о 19:00, а 31 жовтня о 21:00. Особи, визначені у попередньому відборі, цього ж дня беруть участь у остаточному виборі, що буде проводитись у будівельно-господарському гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д.

6. Учасником Акції стає фізична особа, яка в період дії Акції придбала в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари на суму від 500,00 гривень одним розрахунковим документом.

7. Покупець відразу, після оформлення покупки, заповнює купон учасника Акції, встановленого зразка, та опускає його до скриньки, що розміщена за лінією кас у кожному гіпермаркеті «Епіцентр К». Купон оформити можна лише на тому маркеті, де була здійснена покупка.

8. Реєстрація учасника Акції здійснюється шляхом отримання від нього заповненого належним чином купона та виконання умов п. 3.4 цього Порядку.

9. Незаповнені або некоректно заповнені купони (невірно вказаний номер мобільного телефону, розрахункового документа, з виправленнями та помилками, тощо) з визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. не приймаються.

10. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До визначення осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) за 1 грн. допускаються учасники Акції, які зареєструвалися до моменту проведення вибору.

11. Купони учасників Акції, що використовувались у визначенні осіб щодо купівлі Сертифіката (-ів) та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.

12. Під додатковим благом для учасників Акції розуміється можливість учасника Акції придбати за 1 гривню Сертифікат.

13. Можливість отримання додаткове благо може бути реалізована лише у разі виконання всіх умов, передбачених цим Порядком.

14. Грошовий еквівалент футбольного туру не видається.

15. Оголошення осіб, які мають право купівлі Сертифіката (-ів) здійснюється відразу ж після їх визначення на місці проведення вибору. Крім того, інформування осіб буде здійснено відразу після їх визначення телефонним зв’язком. У разі відсутності зв’язку з особою організатор Акції здійснює лише один повторний дзвінок. Якщо на повторний дзвінок особа не відповідає, організатор здійснює повторне проведення фінального вибору з визначення осіб щодо купівлі сертифіката (-ів) за 1 грн. на право скористатися футбольним туром. Відомості про таких осіб наступного дня будуть розміщені на сайті товариства: epicentrk.ua.

16. Учаснику акції не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення осіб.

17. Особам необхідно у визначений Організатором Акції термін з’явитися для отримання додаткового блага з оригіналом розрахункового документа.

18. У разі, якщо особа не з’явиться протягом 15 днів для отримання додаткового блага або не зателефонує організатору Акції з поясненнями – вважатиметься, що така особа відмовилась  від свого додаткового блага.

19. Отримання додаткового блага (Сертифіката (-ів) за 1 грн.) здійснюється на умовах акції «Футбольний бум!», шляхом купівлі визначеною особою сертифіката за 1 гривню в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» у визначений Організатором Акції термін.

20. Організатор Акції повідомляє особі конкретний час і адресу, за якою повинна з’явитися особа з метою оформлення футбольного туру. Повідомлення про час та адресу здійснюється усно за номером телефона, що був зазначений в анкеті учасника Акції.

21. Для отримання додаткового блага особа повинна з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена організатором. Перед отриманням винагороди особа зобов’язана надати представнику організатора розрахунковий документ (чек), що засвідчує участь в Акції.

22. Всі витрати щодо оформлення закордонного паспорту на ім’я визначеної особи цієї Акції несе така особа (учасник Акції), в тому числі всі нотаріальні витрати в разі необхідності.

23. У разі відмови особи Акції від отримання додаткового блага відповідно до умов цієї Акції, особа не має права вимагати від організатора будь-якої компенсації.

24. Організатор Акції має право в односторонньому порядку доповнити або змінити умови дії Акції . Повідомлення про цей додаток або зміну Умов дії Акції буде здійснено на сайті: epicentrk.ua.

25. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.

26. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.

27. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені і прізвища Організатором Акції, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України.

28. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих умов, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими умовами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

29. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.


02.11.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"