Олександра Герегу обрали віце-президентом ФФУ

 

16 червня, у столичному Будинку футболу пройшло засідання ХХ Конгресу Федерації футболу України. Засновника компанії «Епіцентр К», народного депутата України Олександра Герегу було обрано віце-президентом Федерації футболу України.

Відповідне рішення було прийнято делегатами конгресу Федерації в рамках зміни організаційно-правової форми ФФУ.

Як зазначилося делегатами, Епіцентр – багаторічний партнер національного футболу України. Багато років поспіль мережа торговельних центрів була титульним спонсором чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-Ліги. В ході проведення «Євро-2012» Епіцентр став першим національним спонсором чемпіонату в Україні. Таким чином компанія прагне, щоб український спорт отримав ще більшу суспільну роль, а українські діти росли з філософією здорового способу життя.

Засновники Епіцентру люблять і підтримують не лише футбол. Як відомо, Олександр Герега у 2013 році був обраний Президентом Федерації важкої атлетики України. За час його правління саме цей вид спорту отримав «друге дихання». В Україні, зокрема, на Хмельниччині,  збудовано  кращі важкоатлетичні спортивні зали, а найсильніші спортсмени-важкоатлети неодноразово ставали переможцями Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу.

Олександр та Галина Гереги переконані, що розвиток спортивної інфраструктури України, турбота про здоров'я нації, майбутнє країни, її міжнародний імідж на світовій арені спорту – це завдання не лише для органів влади та суспільства, а й соціально відповідального бізнесу. Вони приділяють особливу увагу зростанню кількості сучасних комплексів для професійних тренувань: будують спортивні центри європейського класу, реконструюють спортмайданчики, підтримують талановитих дітей і молодь у підготовці до всеукраїнських та міжнародних змагань.


16.06.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»