Каталог товаров

06.07.2020 18:00:20

Епіцентр передав ШВЛ лікарням

Лікарні Київщини та Львова отримали нові апарати ШВЛ від компанії «Епіцентр»

ШВЛКиевОбласть.pngМедичні заклади Київської області продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес передав 5 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Київщини. «Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Київщини», - зазначає генеральний директор компанії “Епіцентр К” Петро Михайлишин.

Зокрема, апарати ШВЛ буде встановлено у Кагарлицькій центральній районній лікарні (1 апарат ШВЛ), Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні (3 апарати ШВЛ), а також Білоцерківському пологовому будинку (1 апарат ШВЛ).

«Ми вдячні соціально відповідальному бізнесу, який системно допомагає медичним закладам у боротьбі з коронавірусом. Свого часу саме “Епіцентр” надав нам засоби індивідуального захисту і ми змогли захистити наших лікарів. Сьогодні компанія передала до лікарень Київської області обладнання, яке рятуватиме життя пацієнтів», - говорить заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації.

«Медики характеризують апарат Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії»
, — розповідає заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

ШВЛЛьвов.png

Лікарі Львова отримали 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр»

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу передали Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова

«Сьогодні компанія «Епіцентр» передає Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги дороге обладнання — апарати ШВЛ. Зараз на Львівщині та у Львів роблять велику кількість ПЛР-тестів на коронавірус і ця допомога є вкрай важливою, — говорить заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Ми вдячні, що великі компанії демонструють свою соціальну відповідальність та в цей важкий час допомагають медикам рятувати життя».

«У реанімації нашої лікарні 4 пацієнти перебувають на апаратах ШВЛ. Для того, щоби забезпечити їм якісне лікування, необхідне сучасне обладнання. І ми дуже вдячні компанії «Епіцентр», яка надала нам неоціненну допомогу для порятунку життів наших пацієнтів», — додає завідувач реанімаційного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова Наталія Матолінець
ШВЛХмельницкий.png


Лікарні Хмельниччини отримали 7 нових апаратів ШВЛ

 

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали 6 лікарень Хмельницької області

 

Медичні заклади Хмельницької області продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес передав 7 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Хмельниччини. Зокрема, обладнання допоможе рятувати життя пацієнтів у Городоцькій, Дунаєвецькій, Славутській, Чемеровецькій, Шепетівській центральних районних лікарнях та Хмельницькій інфекційній лікарні (2 апарати ШВЛ).

«Дякуємо компанії «Епіцентр» за допомогу. Завдяки цьому обладнанню ми зможемо покращити рівень медичної допомоги, яка надається пацієнтам не тільки з ускладненнями через коронавірус, але й тим, хто потребує реанімаційних заходів через інші тяжкі стани. Ці апарати ШВЛ будуть використовуватися упродовж багатьох років для того, щоби рятувати життя наших пацієнтів та полегшувати роботу лікарів», — говорить голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

ШВЛ Киев.png

"Епіцентр" передав 5 нових апаратів ШВЛ лікарням Києва

Зокрема, обладнання допоможе рятувати життя хворих на коронавірус у Київській міській клінічній лікарні № 3, № 5 та № 6.

«Сьогодні в лікарнях Києва перебуває 278 пацієнтів із коронавірусною хворобою, з них 46 у важкому стані й  у будь-який момент їм може знадобитися підключення до апарату штучної вентиляції легенів, — зазначає заступник директора Департаменту охорони здоров’я м. Києва Галина Зборомирська. — Показник летальності від коронавірусу в Україні один із найнижчих у світі й у цьому є велика заслуга наших лікарів, а апарати ШВЛ для них — важливий помічник у боротьбі з COVID-19».Це не вперше «Епіцентр К» допомагає українським лікарням. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням для боротьби з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни. 

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.

Вы смотрели