Мережа ТЦ «Епіцентр» визнана кращим ритейлером 2018 року в сегменті товарів для дому та затишку

14 вересня в Києві в КВЦ «Парковий» пройшла церемонія нагородження кращих ритейлерів і девелоперів Retail & Development Business Awards, яку організувала Асоціація ритейлерів України. Кращі компанії сфери роздрібної торгівлі змагалися за перемогу у 14 номінаціях. Переможців визначили голосуванням експертної ради, в яку ввійшли авторитетні представники профільних компаній сфери ритейлу та голосуванням учасників ринку.

Мережа ТЦ «Епіцентр» визнана кращим ритейлером 2018 року в сегменті товарів для дому та затишку. Заслужену нагороду компанії на церемонії Retail & Development Business Awards отримав заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров.  

 

 

Від імені 30-тисячного колективу Епіцентру щиро дякую за нагороду і визнання. Щодня кожен наш працівник своєю працею формує імідж Епіцентру як сучасної, інноваційної компанії, яка реалізовує свою місію – робить життя українців кращим. І ця нагорода – результат спільної багаторічної роботи, за що я щиро вдячний усім, хто працює на розвиток компанії,

відмітив у вітальному слові Володимир Гончаров. 

У номінації «Кращий shop-concept року» друге місце посіла мережа спортивних магазинів INTERSPORT.

 

 

Торговий центр майбутнього – так вже давно охрестили Епіцентр у європейській бізнес-асоціації. Експерти ритейлу західної Європи відзначають креативність, високотехнологічність, зручність та особливу атмосферу у торгових залах мережі. І справді, постійний розвиток, переформатування, нові магазини, салони та галереї, розширення асортименту товарів та послуг зумовили беззаперечне лідерство мережі «Епіцентр» на ринку роздрібної торгівлі та залишили далеко позаду компанії конкурентів. На сьогодні досвід Епіцентру вивчають провідні європейські асоціації у сфері ритейлу.  А це мотивує саму компанію на ще більші досягнення та перемоги. 


16.09.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»