Святкове відкриття оновленого Епіцентру та магазину Intersport у Мукачевому

24 та 25 грудня 2016 в оновленому торговельному центрі «Епіцентр» в місті Мукачевому Закарпатської обл. відбулося відкриття спортивного магазину INTERSPORT, де представлені товари для бігу, фітнесу, футболу, плавання тощо. Крім колекцій звичних для любителів спорту брендів Nike, Adidas, Reebok, ASICS, New Balance, Puma – в спортивних відділах Intersport з'явилися нові для українського ринку бренди на кшталт McKinkley, Protouch, Firefly, Energetics, Technopro. Ці марки відмінно зарекомендували себе перед любителями здорового способу життя, тому будь-який охочий підбере те, що йому до вподоби.

Кожна родина неодмінно знайде для себе в INTERSPORT і верхній одяг, і взуття, і екіпірування не тільки для традиційних занять фізичною активністю, а й для зимових, гірськолижних видів спорту, прогулянок. Головні убори, рюкзаки, окуляри та спорядження широко представлено в INTERSPORT поряд з іншими товарами.

У дні відкриття спортивного магазину INTERSPORT на гостей свята чекали чудовий шопінг з вигодою до -60%, спортивні конкурси та розваги. Кожен, хто здійснив покупку в новому спортивному магазині, гарантовано отримав дарунок. Особливі сюрпризи чекали і на перших покупців магазину.


У новому форматі перед відвідувачами Епіцентру постали й інші відділи торговельного центру. Збільшений асортимент товарів та послуг, конкурси, дарунки, розваги – усе це радувало покупців та гостей свята. Найменших відвідувачів торговельного центру розважали дитячі аніматори, ігрові зони, аквагрим, конкурси та солодкі дарунки.

Загалом, 24-25 грудня в честь відкриття на покупців чекали безліч цінних дарунків. А кожен, хто здійснив покупку будь-яких товарів на суму від 500 грн., гарантовано отримав святковий напій в дарунок.
 

Ласкаво просимо відвідати оновлений торговельний центр «Епіцентр»
на вул. Лавківській, 1-Д у м. Мукачевому!

 


25.12.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»