Епіцентр розвиває мережу Центрів техніки «ЦЕ ТЕ»

Сучасний дизайн та інноваційні рішення, максимально широкий асортимент за кращими цінами, преміум-бренди, віртуальна полиця та унікальна програма лояльності – «Епіцентр» відкриває нові Центри техніки «ЦЕ ТЕ».


Мережа торговельних центрів «Епіцентр» починає розвиток нових Центрів техніки «ЦЕ ТЕ» у форматі мережа-у-мережі, який пропонує покупцям максимально широкий асортимент, можливість зробити замовлення за допомогою віртуальної полиці та унікальну програму лояльності, аналогів якій немає на ринку. У планах компанії відкрити 15 нових Центрів техніки «ЦЕ ТЕ» у торговельних центрах мережі «Епіцентр» до кінця 2019 року.

 

Перші Центри техніки «ЦЕ ТЕ» було відкрито у торговельному центрі «Модуль» у м. Буча, а також торговельних центрах «Епіцентр» у Полтаві (Київське шосе, 41) і Києві (за адресами вул. Кільцева дорога, 1-Б та просп. Петра Григоренка, 40).

У нових Центрах техніки «ЦЕ ТЕ» акцент зроблено на поєднанні сучасного дизайну та зручності для покупця. «Раніше відділи побутової техніки та електроніки у торговельних центрах «Епіцентр» не мали власного обличчя. Зараз ми створюємо його, будуємо мережу-у-мережі, яка стане зручніше та привабливіше для клієнтів», – зазначає керівник відділу побутової техніки мережі «Епіцентр» Олександр Величко. 

Зміни торкнулися всього, починаючи від обладнання та освітлення, закінчуючи принципом організації простору. Так, серцем Центру техніки «ЦЕ ТЕ» буде єдина сервісна зона, де покупець може отримати всю необхідну інформацію, оплатити обраний товар, оформити кредит чи розстрочку, замовити додаткові послуги та сервіси. У торговельному залі Центру техніки «ЦЕ ТЕ» облаштовані окремі experience- та бренд-зони, а прихильники сучасних технологій можуть робити покупки за допомогою віртуальних вітрин (у партнерстві з інтернет-магазином 27.ua). Вони дають змогу знайти необхідний товар, порівняти різні моделі, переглянути відгуки та замовити товар, якого немає в магазині.

 

«Асортимент Центру техніки «ЦЕ ТЕ» розширено у динамічно зростаючих категоріях, серед яких смартфони, цифрова техніка та гаджети, електротранспорт, а також традиційно широкий вибір побутової техніки. Крім того, у «ЦЕ ТЕ» представлені ексклюзивні моделі провідних брендів та новинки преміум-сегменту техніки та електроніки», – розповідає керівник відділу побутової техніки мережі «Епіцентр» Олександр Величко.

Так, наприклад, на 1200 кв. м Центра техніки «ЦЕ ТЕ» у ТЦ «Модуль» (м. Буча) представлено близько 6000 SKU усіх відомих в Україні виробників побутової техніки та електроніки, а також кліматичного обладнання. Крім того, покупці мають можливість обирати товари під власними торговельними марками мережі. Це понад 250 артикулів: дрібнопобутова, вбудована побутова техніка, споживча електроніка та кліматичне обладнання таких брендів, як UP!, Expert Home, Expert Power, Water House, HausMark, Wild Wind.

Унікальною пропозицією для покупців є можливість розрахуватися у Центрі техніки «ЦЕ ТЕ» балами, накопиченими завдяки програмі лояльності «Вигода», яка діє у всій торговельній мережі «Епіцентр». Крім того, покупцям у Центрах техніки «ЦЕ ТЕ» нараховуються збільшені акційні бали, які, в свою чергу, можна витратити на покупки в усіх торговельних центрах «Епіцентр».

У подальших планах компанії до кінця березня відкрити ще два Центри техніки «ЦЕ ТЕ». В цілому в 2019 році Центри техніки «ЦЕ ТЕ» з`являться у 15 торговельних центрах мережі «Епіцентр» по всій Україні. У майбутньому компанія розглядає можливість масштабної експансії і поза межами торговельних центрів «Епіцентр».


12.03.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»