ГО «Епіцентр дітям» та Червоний Хрест підписали Меморандум про співпрацю

29 листопада 2018 виконуючий обов’язки президента Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук та президент громадської організації «Епіцентр дітям» Ярослав Несторович підписали офіційний Меморандум про співпрацю.

Сторони вирішили на найближчі три роки скоординувати спільну роботу щодо реалізації та розвитку важливих для спільноти дитячих та соціальних програм.

Перш за все, йдеться про підтримку Товариством Червоного Хреста України 106 вихованців тернопільської соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид», яку два місяці назад було відкрито завдяки зусиллям ГО «Епіцентр дітям».
 

Партнерство полегшить вирішення побутових проблем у вихованців соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» на Тернопільщині та розповсюдиться на нові дитячі спортивні заклади, якими опікується ГО «Епіцентр дітям»

«Цей проект є унікальним для України, і ми не могли залишити його поза увагою. Допомога дітям з уразливих категорій населення – один із важливих напрямків роботи Червоного Хреста, тому ми зацікавлені у зміцненні співпраці із громадською організацією, яка реалізує цю масштабну ініціативу, заохочуючи школярів до здорового способу життя та занять спортом. Для допомоги цим дітям будемо відшукувати нових донорів та благодійників, бо розуміємо, що наодинці допомагати великій кількості малечі на постійній основі досить складно, проте гуртом це зробити набагато легше»,

зазначив Максим Доценко, заступник генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.


Віце-президент ГО «Епіцентр дітям» Тарас Герега сподівається на синергетичний ефект від цієї співпраці, адже планується відкриття ще декількох аналогічних соціально-спортивних шкіл у різних областях Україні.

 

«За той час, коли ми відбирали майбутніх учнів для першої соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид», особисто відвідали їхні родини та зрозуміли, що до вирішення проблем цих дітей, зокрема побутових, маємо підходити комплексно. На жаль, ми не здатні змінити минуле наших підопічних, але нам разом під силу надати їм упевненість та віру у свої сили на майбутнє. Саме тому зараз вкрай важливо вибудувати чітку системну роботу між нашими підопічними та донорами Червоного Хреста»,

зазначив Тарас Герега.

 

Нещодавно Товариством Червоного Хреста України учням тернопільської спортшколи із соціально незахищених верств було передано близько 1200 одиниць одягу, донованих компанією Waikiki. Також волонтери Тернопільської обласної організації Товариства проводять для підопічних навчально-розважальні заходи, допомагають соціальним працівникам школи та працюють там у якості вихователів і наставників.

Така співпраця сприятиме підвищенню позитивного іміджу України у галузі молодіжної політики на міжнародної арені, адже реалізація проектів ГО «Епіцентр дітям» відбувається під патронатом поважних та визнаних у світі міжнародних організацій.


04.12.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»