Епіцентр став переможцем 1-го всеукраїнського Рейтингу якості управління репутацією «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти»

Компанія «Епіцентр К» стала переможцем 1-го всеукраїнського Рейтингу якості управління репутацією «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти» в номінації «Рітейл: Товари для дому».
 

Перше місце у підкатегорії дісталось Епіцентру із впевненим відривом від інших компаній: JYSK, Нова Лінія, Leroy Marlin, Butlers, Veneto та ін. Мережа торгових центрів «Епіцентр К» продемонструвала високі показники згідно з усіма критеріями оцінки: репутаційна стабільність, медіа-активність, інноваційний підхід, соціальна корпоративна відповідальність, антикризова спроможність. 

Церемонія нагородження відбулась в рамках XIV Міжнародного PR-Фестивалю 14 квітня 2016 року в готелі Radisson Blu. Почесну нагороду прийняв Заступник Генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитро Володимирович Байдюк.

Рейтинг «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти» є спільним проектом старійшого ділового видання України – газети «Бізнес», Агентства PR-Service і аналітичної компанії «Медіатека». Його ключова ціль – визначення вітчизняних компаній, що добились найвизначніших успіхів у галузі управління репутацією. Для дотримання максимальної незаангажованості рейтингування до участі в журі проекту були запрошені лише авторитетні медіаексперти та аналітики. Відбір номінантів здійснювався по принципу лідерства у профільних галузях, а також по ступеню інтенсивності якісних згадок у ЗМІ. Рейтингування проводилось за п’ятьма критеріями у двох групах номінацій – галузевих та функціональних.

 

Фото: Заступник Генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Д.В. Байдюк отримує почесну нагороду


19.04.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"