Епіцентр приєднався до Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»

undefined

23 квітня 2016 року Епіцентр зробив свій внесок у чистоту навколишнього довкілля, підтримавши наймасштабнішу Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!». Захід відбувся на території всієї України в рамках проекту Let's do it, Ukraine! 

Суботнє волонтерське прибирання стало прекрасною нагодою власноруч поліпшити санітарний стан паркових, прирічкових та приозерних територій міст, сформувати екологічну культуру дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Цьогоріч у заході взяла участь величезна кількість працівників мережі торгових центрів "Епіцентр К".

Насправді, акція «Зробимо Україну чистою разом!»  лише невеликий внесок у порівнянні з самостійною щоденною роботою компанії "Епіцентр К" щодо збереження чистоти довкілля. Епіцентр відстоює позицію, що покращувати екологічний стан країни варто з себе. Тому компанія постійно дбаює про сортування відходів, здійснює правильну утилізацію, стежить за інноваціями, які поліпшують екологію, впроваджує та використовують енергозберігаючі технології.

 

«Наші працівники, яких понад 30 000, а також члени їх родин, приєднуються до акції кожного дня для того, щоб зробити нашу країну кращою!»

прокоментував подію Володимир Гончаров, заступник генерального директора національнальної мережі «Епіцентр К».

 

 

26.04.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"