Епіцентр – генеральний партнер форуму з енергоефективності ’16
«Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ»

23 червня 2016 року в НСК «Олімпійський» відбувся Український форум з енергоефективності ’16 «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ». Організатором Форуму виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, співорганізаторами – A7 CONFERENCES, генеральним партнером – «Епіцентр К».

У форумі взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр фінансів України Олександр Данилюк, а також представники вищого керівництва різних організацій, зокрема, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров. У цілому на конференції було понад 800 осіб з 18-ти країн світу.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України під час відкриття форуму наголосив: «Фонд енергоефективності запрацює з 2017 року. Він акумулює 20 млрд грн від міжнародних донорів, державного бюджету та приватних інвесторів… Це дасть нам можливість інвестувати більше ресурсів, бути більш ефективними і конкурентними. Обсяг субсидій у кінцевому рахунку потрібно перетворити в інвестиції в енергосектор. Я би дуже хотів, що ми стали країною з сильною національною економікою».

Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України зазначив: «Нам потрібна велика кількість енергоаудиторів, енергосервісних компаній, які робитимуть санацію та модернізацію будинків і енергомереж. Таким чином, заходи з енергоефективності за участі Фонду стануть економічно привабливими для пересічних домогосподарств, які внаслідок реалізації проекту отримають суттєві переваги: додаткова капіталізація будинку і підвищення його ринкової вартості, економія з урахуванням обслуговування теплових кредитів, підвищення комфорту житла, економія в 50% за тепло».

Володимир Гончаров, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К»: «Лише 5 кроків до підвищення енергоефективності житла чи установи. Перш за все, слід провести енергоаудит та розробити проект. Наступним етапом є вибір оптимальних рішень та матеріалів, що є дуже важливим. Також важливо – обрати перевіреного підрядника. Правильно розрахувати систему фінансування та отримати кредитний ресурс і компенсацію. І звісно ж, здійснити реалізацію запланованих робіт та запуск проекту в реалізацію. Саме ці рішення пропонують Центри енергоефективності національної мережі  «Епіцентр К».

Під час форуму Епіцентр організував експозицію «Центр енергоефективності» для власників приватних будинків, квартир та ОСББ. На якій фахівці надавали вичерпні консультації щодо комплексного утеплення будівлі, сучасного обладнання і технологій, що на сьогодні є максимально енергоефективними.

Національна мережа представляє Центри енергоефективності, що покликані допомогти розробити та реалізувати низку заходів для підвищення енергоефективності оселі та, як результат, заощадити кошти населення.

Для успішного впровадження проектів з енергоефективності в ТЦ «Епіцентр» можна одразу придбати усі необхідні матеріали та реалізувати всі потрібні кроки щодо термомодернізації. Під одним дахом представлено найбільший асортимент енергозберігаючих товарів серед усіх учасників ринку, що налічує понад 20 тис. найменувань.

Разом з товарами, Центри енергоефективності пропонують комплекс послуг та сертифікати на енергоаудит, на підготовку проектної документації, пропонує оптимальні рішення та підбір матеріалів, перевірених підрядників, вигідну систему фінансування та компенсацію, а також підтримку щодо повної реалізації проекту.

У цілому Центри енергоефективності допомагають замовнику на усіх етапах створення енергоефективного будинку та функціонують спеціально для того, щоб клієнти змогли без зайвого навантаження на сімейний бюджет провести енергоефективні заходи в своїх помешканнях. Також в Центрах енергоефективності працюють фахівці, які допомагають оформлювати документи на отримання компенсації частини кредиту на купівлю енергозберігаючих товарів.


24.06.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"