Запрошуємо на святкове відкриття Епіцентру в м. Дубно

Новий торговельний центр мережі Епіцентр у м.Дубно Рівненської області гостинно відчинить двері 22 липня. У новому ТЦ загальною площею понад 4000 кв. м. представлено на вибір жителям міста понад 35 тис. найменувань товарів. Щоб відвідувачі Епіцентру мали можливість здійснювати покупки з максимальним комфортом, працюватиме експрес-кафе та інші сервісні об’єкти, зокрема, відділення Ощадбанку, зручний паркувальний майданчик на 118 паркомісць.

Також буде створено понад 70 робочих місць, що сприятиме працевлаштуванню місцевих жителів, гарантуватиме гідну і стабільну заробітну плату, соціальний пакет. Середня заробітна плата складатиме понад 6 тис. грн.

Новий ТЦ «Епіцентр» у м. Дубно буде вигідним для соціально-економічного розвитку населеного пункту, збільшенням надходжень до місцевого бюджету за рахунок податків та інших обов’язкових зборів та платежів, передбачених чинним законодавством України. А місцеві жителі отримають можливість здійснювати необхідні покупки для будівництва, ремонту та облаштування житла зручно, комфортно і швидко.

«Епіцентр» у м. Дубно

*ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ «СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ» (сума сертифікатів, різних номіналів). На умовах акції «Святкове відкриття», що діє з 22.07.2017 до 23.07.2017 (включно) у ТЦ «Епіцентр» за адресою: м. Дубно, вул. Грушевського, 119-В. Організатор: ТОВ «Епіцентр К», м. Київ, вул. Братиславська, 11.  Докладніше у ТЦ «Епіцентр».


13.07.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»