подарунки

Епіцентр дарує дарунки своїм покупцям до свого Дня народження !

 


Дарунків до акції в Епіцентрі підготували неймовірно багато, щоб кожен покупець зміг обрати кращий для себе. Акційні дарунки можна отримати 3-ма шляхами:

1. купити
в Епіцентрі необхідні товари вже з подарунковими товарами (примотками), яких спеціально до свята підготували майже на 20 млн. гривень;
2. придбати товари в мережі Епіцентр на суму від 750 гривень, зареєструвати чек в інфоцентрі та взяти участь у розіграші сертифікатів на загальну суму 1 млн. гривень
27 серпня;
3. виграти на сайті, купивши товари на будь-яку суму та зареєструвавши свій чек під бажаним дарунком із запропонованого асортименту.

 

 

 

Гончаров

Компанія «Епіцентр К» у серпні святкує День народження і запрошує всіх на святкування. З нагоди цієї події ми підготували для вас величезний асортимент товарів з гарантованими подарунками майже на 20 млн грн. та сертифікати на 1 млн грн. Але свято на цьому не закінчується! Найочікуваніші подарунки чекають вас на сайті Епіцентру. Купуйте у наших магазинах товари на будь-яку суму, реєструйте чек на сайті і обирайте бажані дарунки: меблі, сантехніку, посуд, товари для краси, здоров’я та відпочинку. Кожний, здійснивши покупку в Епіцентрі навіть на мінімальну суму, може стати власником неймовірно крутих подарунків!

 

Нам 14! За ці роки ми виросли та перетворилися у мережу торговельних центрів, рівних якій немає в Україні: магазини дитячих товарів «Епік», неймовірні за асортиментом галереї «Деко», сучасні салони цифрової техніки «Connect», центри побутової техніки, вишукані центри меблів та найспортивніші магазини INTERSPORT. Починаючи від товарів повсякденного вжитку, закінчуючи ексклюзивними товарами в одиничних екземплярах – ми працюємо, щоб задовольнити усі бажання наших покупців. Запрошуємо вас щоб розділити нашу радість. І святкуймо разом день народження Епіцентру!

 

 


04.08.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»