ГО «Епіцентр – дітям» підписала угоду про співробітництво з Фондом «Реал Мадрид»

На легендарному стадіоні Сантьяго Бернабеу 27 березня підписано угоду про співробітництво між ГО «Епіцентр – дітям» та Фондом «Реал Мадрид».

Угода, що була завірена підписами віце-президента Фонду «Реал Мадрид» Енрікє Санчеза та президента ГО «Епіцентр – дітям» Ярослава Несторовича, передбачає розвиток мережі соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» в Україні.
 

«Ми дякуємо компанії «Епіцентр К» та ГО «Епіцентр – дітям» за допомогу. Без таких людей, як ви, було б неможливо розвивати проект в інших країнах та  втілювати покликання Фонду «Реал Мадрид» допомогти дітям знайти себе у цьому світі»,

заявив директор з інституційних відносин ФК «Реал Мадрид» Еміліо Бутрагеньо.
На підписанні угоди між ГО «Епіцентр – дітям» та Фондом «Реал Мадрид» 

 

Першу соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид» в Україні вже відкрито у жовтні 2018 року у Тернополі. У ній займається 121 дитина з соціально незахищених родин: хлопчики і дівчатка віком від 6 до 16 років з ризиком маргінального стану через важкі сімейні обставини, без засобів існування, сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей.

 

За словами Олександра Герегизасновника компанії «Епіцентр К», яка є фінансовим партнером проекту, угода стане запорукою розповсюдження соціальної ініціативи всією Україною. Наразі ведуться перемовини щодо відкриття шкіл на Хмельниччині та Київщині.

«Ми в Епіцентрі звикли ставити собі високі цілі. Тому і в цьому проекті ставимо за мету створити одну з найкращих соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» у світі. І це не просто амбіція, це бажання подарувати сотням дітей з незаможних родин шанс на інше життя»,

наголосив Олександр Герега.

Крім того, після візиту до спортивної бази «Реал Мадрид» у Вальдебебас, яку відвідали представники Епіцентру, керівництвом компанії було прийнято рішення додати до навчального плану ще одну дисципліну – баскетбол. Для цього у кожній школі буде додатково збудовано баскетбольні майданчики з трибунами та роздягальнями. 

 

Підписання угоди 
 Вихованці школи на Сантьяго Бернабеу

 

«У нас є велике бажання підняти рівень можливостей, які ми можемо дати дітям в наших школах в Україні, на той рівень, який ми бачили сьогодні на базі «Реал Мадрид»,

заявив Олександр Герега.
Вихованці школи на підписанні угоди
Процес підписання угоди

 

Окрім  спортивних тренувань, учні, які проходять навчання у школі Фонду, отримують можливість поглиблювати шкільне навчання, вивчати іноземні мови та мати соціо-культурні факультативні заняття. 
 

«У нашій соціально-спортивній школі задіяна висококваліфікована команда професіоналів – координаторів, соціальних працівників, тренерів, вчителів, вихователів, психологів та волонтерів. Навчання у школі є абсолютно безоплатним, вихованці школи забезпечуються харчуванням та спортивним інвентарем»,

зазначає Тарас Герега, віце-президент ГО «Епіцентр дітям», який курує розвиток проекту в Україні.  

Вихованці школи в Тернополі


Фонд «Реал Мадрид» – це організація, що запроваджує соціальну діяльність ФК «Реал Мадрид» у всьому світі. На даному етапі працюють 900 соціально-спортивних проектів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально незахищених верств населення, особливо для дітей віком 6-16 років у складних соціально-економічних умовах. Фонд нараховує більше 450 шкіл у понад 80 різних країнах світу на 5 континентах. Кількість бенефіціарів досягає 105 000 кожного сезону.

 

 Вихованці школи в Тернополі під час тренування

28.03.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»