Епіцентр визнано найкращим ритейлером України

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» увійшла у ТОП-5 найкращих ритейлерів України за версією журналу «Бізнес» та була визнана найкращою у категорії «Торговельний центр». Окрім ТЦ «Епіцентр» у ТОП-5 найкращих у сфері рітейл увійшли АТБ (FMCG), «Фокстрот» (ПТіЕ), EVA (drogerie) та VOVK (fashion).

Вибороти першість у категорії Епіцентр зміг завдяки зміні формату з будівельно-господарських гіпермаркетів на торговельні центри.

Переформатування гіпермаркетів на сучасні ТЦ почалося у 2015 році з відкриття ТЦ «Епіцентр» на вул. Полярній (Київ). Однією з відмінних рис нових Епіцентрів стали концептуальні shop-in-shop, створені на базі торгових відділів: «Садовий центр», «Деко», «Побутова хімія», «Епік», «Побутова техніка», «Канцтовари», «Мілітарі», «Центр меблів», «Букет», «Автомол».

Наразі, у 50-ти торговельних центрах «Епіцентр» клієнти можуть купити не лише будівельні, а й будь-які непродовольчі товари, відвідати кафе й розважити дітей.

 

Минулого року компанія взялась за розвиток нових напрямків. Зокрема, відкрилися бутики косметики Mon Chéri, де за допомогою професійних консультантів можна підібрати декоративну косметику, парфумерію, засоби для догляду за тілом та обличчям.

А у березні 2019 року почалося реформування відділів побутової техніки в Центри техніки «ЦЕ ТЕ», які пропонують покупцям максимально широкий асортимент, можливість зробити замовлення за допомогою віртуальної полиці й унікальну програму лояльності, аналогів якої немає на ринку.

Продовжуючи активний розвиток, Епіцентр провадить стратегію розвитку ТЦ міні-формату у районних центрах й невеликих містах обласного підпорядкування. Наразі вже успішно працюють 5 таких ТЦ: у Старокостянтинові, Дубні, Шепетівці, Умані та Славуті. Цього року компанія продовжить розвиток об’єктів міні-формату. Найближчі відкриття заплановані на перше півріччя в містах Хуст, Дрогобич та Червоноград.


28.03.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»