Дві нові соціально-спортивні школи Фонду «Реал Мадрид» відкрито в Україні

 Громадська організація «Епіцентр – дітям» та Фонд «Реал Мадрид» 15-16 жовтня 2019 року відкрили одразу дві соціально-спортивні школи Фонду в Україні – в місті Ірпінь Київської області та у Хмельницької області.

У школах займатимуться 355 хлопчиків та дівчат віком від 6 до 17 років з соціально незахищених родин (з ризиком маргінального стану через важкі сімейні обставини, без засобів існування, сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей).

Соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» в Ірпені  (135 вихованців) працюватиме на базі трьох загальноосвітніх шкіл – № 2, № 3 та № 17, на Хмельниччині (220 вихованців) — у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії та у загальноосвітніх школах с. Скаржинці та с. Ружичанка. Їхня спортивна інфраструктура була відновлена і побудована  за кошти фінансового партнера проєкту — компанії «Епіцентр К».

Окрім тренувань з футболу та баскетболу, учні школи Фонду «Реал Мадрид» мають можливість поглиблювати шкільне навчання, вивчати іноземні мови, відвідувати музеї, театри, кінотеатри, лекції та екскурсії.

Навчання у школі є безкоштовним. Вихованці школи забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою.
 

«Рік тому ми відкрили першу школу Фонду «Реал Мадрид» у Тернополі. Це був пілотний проєкт, який довів, що ми на вірному шляху. Діти вчилися, грали, тренувалися, спілкувалися з однолітками з інших країн. Вони отримали мотивацію для росту та самовдосконалення, вчилися відповідальності. Це одне з найважливіших завдань нашого проєкту».

розповідає віцепрезидент ГО «Епіцентр – дітям» Тарас Герега.

У соціально-спортивній школі працює висококваліфікована команда професіоналів: координатори, соціальні працівники, тренери, вчителі, вихователі, психологи та волонтери. Зокрема, всі тренери пройшли курс навчання у тренерів-методистів клубу «Реал Мадрид».

Учні школи матимуть можливість відвідувати футбольні матчі та тренувальну базу «Реал Мадрида», проводити матчі з однолітками — вихованцями клубу «Реал Мадрид». 
 

«Фонд «Реал Мадрид» прийняв безпрецедентне у своїй історії рішення і надав ГО «Епіцентр – дітям» статус свого стратегічного партнера. Жодна з 76 країн, де є школи Фонду, не має такого статусу. Завдяки цьому у кожній школі Фонду «Реал Мадрид» в Україні ми зможемо навчати не 100, а 300 дітей, які отримають додаткові можливості із навчання та стажування у професіоналів «Реалу». Співпраця із Фондом обумовлює відкриття шкіл на 6 локаціях у Київській та Хмельницькій областях, та за рік відкриття школи в м. Київ. Наша мета така, що коли у Фонду запитають, яка з їхніх шкіл по всьому світу найкраща, вони з гордістю б говорили, що в Україні», 

говорить Олександр Герега.

Директор з інституціональних зв’язків Фонду «Реал Мадрид» Еміліо Бутрагеньо, відкриваючи школи в Ірпені та Хмельницькому, високо оцінив співпрацю з українського стороною.

«Фонд «Реал Мадрид», громадська організація «Епіцентр — дітям» та компанія «Епіцентр К» формують команду, кожен з гравців якої має єдину спільну мету — покращити сьогодення та майбутнє українських дітей. Це та перемога, якої ми прагнемо в Україні»,

підкреслив Еміліо Бутрагеньо.

Святкове відкриття шкіл відвідали відомі українські та іспанські футболісти. У дітей була можливість поспілкуватися з ветеранами українського футболу Олегом Протасовим,  В’ячеславом Шевчуком, Ігорем Бєлановим, Владиславом Ващуком, Богданом Шершуном та президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком, а також з колишніми гравцями клубу «Реал Мадрид» Едвіном Конго, Клодом Макелеле та Хосе Еміліо Амавіска.
 

Фонд «Реал Мадрид» — це організація, що запроваджує соціальну діяльність ФК «Реал Мадрид» у всьому світі. На сьогодні працює 900 соціально-спортивних проєктів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально захищених та незахищених верств населення, особливо для дітей віком 5-17 років, які опинилися у складних соціально-економічних умовах. Фонд нараховує понад 450 шкіл, подібних до проєкту, який сьогодні відкривається в Ірпені, у 80 різних країнах світу на 5 континентах. Кількість бенефіціарів діяльності проєкту досягає 105 000 кожного сезону.

В Україні перша школа Фонду «Реал Мадрид» та ГО «Епіцентр — дітям» відкрилася 4 жовтня 2018 року в Тернополі. В ній займаються майже 200 дітей.

Інформаційні партнери проєкту телеканали «Футбол 1», «Футбол 2» та сайт football.ua.


16.10.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»