5 мільйонів покупок в акції «Чесна вигода» в Епіцентрі

Майже 5 мільйонів покупок було зроблено з 5 до 31 грудня у рамках акції «Чесна вигода», що в цей час традиційно проходить в Епіцентрі.
Умовно кажучи, кожний 8-й українець зробив вигідну покупку до новорічних свят.

Йдучи на зустріч очікуванням покупців, національна мережа «Епіцентр» продовжує до 14 січня (включно) дію своєї безпрецедентної акції «Чесна вигода».

Нагадаємо, що «Чесна вигода» – це довгоочікуване для покупців і традиційне для Епіцентру зниження ціни на 20, 35, 40, 60 і навіть 75%
на величезний асортимент - більше 60 тис. артикулів і найменувань товарів беруть участь в акції.

«Ми продовжуємо наші добрі справи і акцію «Чесна вигода»!

Це наш традиційний подарунок для покупців напередодні новорічно-різдвяних свят. Хочемо подякувати нашим покупцям, які були з нами впродовж цього року. Ми завжди прагнемо задовольнити всі ваші потреби та втілювати у життя все задумане. Тому даруємо можливість скористатися чесною вигодою, заощадити і придбати необхідні товари за унікально низькою ціною. Кожен, хто не встиг придбати все необхідне для дому зможе особисто відчути отриману ним чесну вигоду.
Понад десятки тисяч найменувань товарів будуть продаватися за зниженими цінами до 14 січня.

Тож нехай «Чесна вигода» зробить свята яскравими, приємними і незабутніми!

 заявив генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин

Мільйони покупців вже скористалися вигідними цінами і ощасливили себе, своїх рідних, близьких і друзів. На сьогодні вигода для покупців склала більше 255 млн. грн.

Тож поспішіть в найближчий Епіцентр та скористайтеся шаленою вигодою, адже кількість акційного товару обмежена.


31.12.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"