Всесвітньо відомий мюзикл «Звуки музики» – прем’єра року за підтримки «Епіцентр к»!

 11 грудня на підмостках Київського Національного Академічного театру оперети відбулася прем’єра всесвітньо відомого мюзиклу «Звуки музики». Проект реалізовується за підтримки національної мережі «Епіцентр К». Голова правління ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега зазначила, що компанія постійно підтримує національні проекти, зокрема, щодо розвитку спорту в Україні. У важкий для України період було вирішено приділити особливу увагу духовності та розвитку культури.

«Ми з радістю підтримали чудовий проект – постановку одного з найвідоміших мюзиклів в світі «Звуки музики» в Національній опереті України. «Звуки музики» – це красива історія про любов, тепло, повагу та сімейні цінності. Мені здається — це саме те, що сьогодні так потрібно українцям. Мова мистецтва – це мова добра, краси та взаєморозуміння. Хочеться, щоб діалог в українському суспільстві будувався саме на цих засадах. Тому наша компанія приділяє багато уваги підтримці культурних проектів», – запевнила під час прес-конференції меценат.

Галина Герега наголосила на тому, що розвиток культури та мистецтва є запорукою миру і стабільності в державі, розквіту нашої країни та щасливого життя і закликала: «Давайте всі об’єднаємося заради однієї мети – повернення миру в Україні, щоб наші діти могли жити у найкращій, розвинутій європейській країні».

Цю подію дійсно можна назвати прем’єрою року – вперше на українській сцені можна побачити виставу такого рівня.

 

Свого часу спектакль було показано на Бродвеї 1443 рази. Мюзикл виграв 8 престижних театральних премій «Тоні».
В основі сюжету покладена книга-спогад австрійської співачки баронеси Марії фон Трапп.
Ця історія стала легендою на сцені і в кіно, увійшла до ТОП-10 найзнаменитіших мюзиклів світу.

«Звуки музики» – це красива історія про колосальну вагу родинного затишку у житті людини. Розповідь про те, як зберегти справжнє кохання та міцну родину. Про сімейні цінності – як основу і головний аргумент. Про любов і музику – як еліксир, що зцілює... Про вірність ідеалам і принципам, чесність перед самим собою і суспільством. Це історія людей, які не забули про вкрадену у них Батьківщину.

До участі у постановці мюзиклу в Україні залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-холл» на ролі дітей родини фон Трапп.

Підтримуючи Київський національний академічний театр оперети, Епіцентр робить свій внесок у розвиток українського театру та прагне всебічно розвивати націю.

 

 

Слід зазначити, що це вже не перший досвід в історії компанії «Епіцентр К» підтримки заходів такого рівня.
Свого часу пріоритетним напрямком для себе Епіцентр обрав підтримку спорту в Україні. У різні роки національна мережа була титульним спонсором чемпіонату України з футболу, генеральним партнером Чемпіонату Професійної хокейної ліги, титульним спонсором Національної збірної футбольної команди України, першим національним спонсором турніру УЄФА «Євро-2012», організатором Чемпіонату з важкої атлетики 2014 року і Першого безкоштовного забігу INTERSPORT UKRAINE RUN 2015. Тепер компанія «Епіцентр К» робить свої перші кроки у підтримці культурних і культурно-масових заходів.

Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» запрошує всіх у Київський Національний Академічний театр оперет на перегляд найвідомішого мюзиклу світу «Звуки музики».

Доторкніться до легенди музичної індустрії!


11.12.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"