Власники карток «Українці Разом!» здійснили більше ніж півмільйона покупок в мережі «Епіцентр»

Компанія «Епіцентр К» у 2017 році долучилася до Всеукраїнської програми «Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» і запропонувала власникам карток – учасникам бойових дій та членам їх родин – вигоду на різні групи товарів до 7%. Будівельні матеріали, побутова техніка, цифрові ґаджети, посуд, текстиль, товари для дітей, меблі, спортивні товари в мережі INTERSPORT – ці та ще тисячі необхідних товарів для облаштування своїх осель можуть придбати власники карток в Епіцентрі будь-якого міста. Економія діє у всіх відділах, салонах, галереях, кафе та магазинах мережі «Епіцентр». Загальна сума зекономлених коштів учасниками АТО за період дії програми в мережі «Епіцентр» склала понад 20 млн грн.

 

 

 

 

Усвідомлюючи важливу відповідальність перед захисниками України та суспільством, виявляючи свою громадянську позицію, компанія «Епіцентр К» з початку військових дій на Сході країни робить свій внесок у встановлення миру і спокою в державі, спрямовує фінансові та матеріальні ресурси на підтримку військових частин, учасників АТО та членів їх родин. А підтримуючи програму «Українці Разом!» у нашій мережі, ми розбудовуємо мир в Україні і прагнемо, щоб кожен захисник, повернувшись у мирне сьогодення, зміг будувати щасливе майбутнє своєї родини і країни,

повідомив Борис Артарі-Колумб, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К».

 

Епіцентр був і залишається надійним партнером Всеукраїнської програми «Українці – Разом!» і запрошує учасників АТО – власників соціальних карток у торгові центри купувати необхідні товари для своїх осель з максимальною економією та задоволенням.


08.11.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»